Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Wideo relacja z Lawo Day Poland

Wideo relacja z Lawo Day Poland 

Pod koniec października 2016 roku w Studio Hollywood w Warszawie odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Lawo Day Poland”, które zgromadziło ponad 120 przedstawicieli polskich stacji telewizyjnych i radiowych, zarówno publicznych, jak i komercyjnych. 

 

Organizatorem spotkania była firma LP Systems – wyłączny przedstawiciel Lawo na Polskę oraz firma 4Visions – dystrybutor systemów VSM, które niedawno weszły do oferty Lawo. Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z tej imprezy:

 

 

Podczas prezentacji uczestnicy mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą produktową firmy Lawo – producenta sprzętu i oprogramowania dedykowanego dla broadcastu. Kolejne panele, dedykowane poszczególnym, wybranym grupom sprzętu, prezentowali menadżerowie produktów, dyrektorzy sprzedaży i wiceprezes Lawo. Firma jest liderem na rynku cyfrowych konsolet produkcyjnych, pozostaje też jednym z najsilniejszych graczy na rynku konsolet emisyjnych. Jednocześnie w przeciągu kilku lat Lawo w szybkim tempie rozwinęło linię produktów wideo. Dzisiaj urządzenia Lawo przeznaczone do obróbki i przesyłu sygnałów wideo pracują podczas największych i najbardziej skomplikowanych od strony produkcji wydarzeń. W 2016, podczas dwóch największych wydarzeń sportowych we Francji  i w Rio de Janeiro, również użyty był sprzęt Lawo. Jakby tego było mało, Lawo aktywnie wspiera rozwój protokołu AES67/RAVENNA oraz opiera swoje rozwiązania o technologię IP.

Polskim przedstawicielem Lawo jest wspomniana już firma LP Systems, która powstała z inicjatywy osób od dawna związanych z branżą. LP Systems to przede wszystkim profesjonalne doradztwo i szkolenia, jak również wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów i sprawny serwis. Dyrektorem Zarządzającym LP Systems został Paweł Mathia, który ostatnio pracował jako Naczelny Inżynier dla Polskiego Radia. Pełniąc tę funkcję Mathia odpowiadał za funkcjonowanie całości infrastruktury technicznej, rozwój technologiczny, inwestycje, kontakty międzynarodowe, rozwój radia cyfrowego oraz sprawne funkcjonowanie kilkusetosobowego zespołu technicznego i inwestycyjnego Polskiego Radia. Kariera Pawła Mathi w Polskim Radiu rozpoczęła się w 1982 roku kiedy podjął pracę jako realizator techniczny. W przeciągu ponad 30 lat, Mathia obejmował kolejne stanowiska. Jego doświadczenie w kwestii techniki broadcastowej, zarządzania zespołem i realizacji inwestycji jest ogromne. Dodatkowo, uczestniczył on jako kierownik polskiego zespołu technicznego na olimpiadach letnich i zimowych, gdzie niejednokrotnie miał okazję zapoznać się ze sprzętem Lawo. Jesteśmy zaszczyceni, że pan Paweł dołączył do LP Systems i będzie wspierał nas swoją wiedzą i doświadczeniem – życzymy mu wielu sukcesów w nowej roli!


GALERIA ZDJĘĆ


PRODUCENT: Lawo AG - www.lawo.com

DYSTRYBUTOR:LP Systems - www.lpsystems.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)