Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Warsztaty oświetleniowe LTT

Warsztaty oświetleniowe LTT 

W dniu 25.01.2018 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach oświetleniowych firmy LTT zorganizowanych w hotelu Mercure w Gdyni.

 

W trakcie spotkania zaprezentowano produkty z oferty dystrybucyjnej LTT, między innymi konsolety MA Lighting oraz głowice ruchome. Uczestnicy mogli obejrzeć i sprawdzić praktyczne możliwości testowanych na łamach naszego magazynu modelu Chauvet Rouge R1 FX-B oraz SolaFrame Theatre od High End Systems. Ponadto przedstawiono rodzinę głowic Chauvet Maverick: MK3 Wash, MK2 Wash oraz premierowo model Maverick MK Pyxis.

 

 

Maverick MK Pyxis to głowa beam 3° z 60W LED RGBW, która ma dodatkowy, niezależny pierścień wash 9x15W RGBW z zoomem. Oprawa oferuje nieograniczoną rotację pan i tilt. A to co ją wyróżnia spośród innych modeli to pierścień cechujący się zoomem w zakresie od 7° do 45°, złożony z dziewięciu LED-ów RGBW o mocy 15 W każdy, a także centralny LED, również RGBW, wyposażony w pokładowe gobosy i makra kolorów, generujący wiązkę o szerokości 3°. Urządzenie oferuje możliwość indywidualnego sterowania każdym źródłem – pikselem urządzenia, lub korzystanie z wbudowanych makr efektów tworzących rozbudowaną bibliotekę.

 

 

W wyposażeniu MK Pyxis znajdziemy również dimmer pracujący w zakresie od 0 do 100% z czteroma różnymi charakterystykami działania, elektroniczny stroboskop 0–20 Hz tudzież korekcję CTC (2800–10 000 K). Oprawą możemy sterować z poziomu panelu kontrolnego wyposażonego w wyświetlacz lub z poziomu DMX/RDM, sACN, Art-Net, Kling-Net bądź W-DMX. Warto dodać, że szacowana przez producenta żywotność źródła beam i wash wynosi 50 000 godzin nieprzerwanej pracy.

 

 


PRODUCENT: Chauvet Pro - www.chauvetprofessional.eu

DYSTRYBUTOR:LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)