Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > VTX A8 i A12 na GRAMMY Awards

VTX A8 i A12 na GRAMMY Awards 

To już kolejny rok, gdy systemy koncertowe JBL grają „pierwsze skrzypce” podczas prestiżowej i pełnej występów muzycznych gali rozdania nagród GRAMMY!

 

W stosunku do lat poprzednich, konfiguracja została nieco zmodyfikowana. System frontowy i grona głównych opóźnień składały się z modułów VTX A12. Aby zapewnić równomierność pokrycia dźwiękiem środka widowni, dolne moduły wszystkich czterech gron głównych dodano zestawy o szerokim kącie propagacji (120 stopni) - w sumie osiem sztuk nagrodzonego TEC Award zestawu liniowego VTX A12W. Dodatkowe dogłośnienia złożone zostały z czterech linii opóźniających z zestawami VTX A12 oraz 36 modułów JBL VerTec 4886 dla skrajnych bocznych części widowni. 

 

 

Po raz pierwszy w historii dodano sekcję z miejscami siedzącymi, po obu stronach sceny. Te sektory dogłaśniały dwa grona najnowszego JBL VTX A8 - po cztery moduły w klastrze. Niskie częstotliwości zapewniło 16 podwieszonych w gronie subwooferów VTX #S28. Osiem nowych, ustawionych na ziemi subwooferów na jednej 18-ce VTX B18 uzupełnio grona VTX A8. Standardowo do zasilenia systemu zastosowano wzmacniacze Crown iTech - 19 sztuk IT4x3500HD oraz sześć iTechów 12000HD.

 


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)