Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > The World Games z Allen & Heath i d&b

The World Games z Allen & Heath i d&b 

Światowe Igrzyska Sportowe (The World Games) to wielkoformatowa, międzynarodowa impreza na wielką skalę. Jest nazywana świętem dyscyplin nieolimpijskich. Odbywa się od 1981 roku, a w programie znajdziemy zawody w ponad trzydziestu dyscyplinach sportowych, m.in. kulturystyce, karate, wspinaczce sportowej, narciarstwie wodnym, itp. Każda kolejna edycja The World Games odbywa się w innym miejscu na świece. W tym roku zaszczyt organizacji wydarzenia przypadł Wrocławowi.

 

Nagłośnieniem imponującej Ceremonii Otwarcia na Stadionie Wrocławskim zajęła się firma GMB Pro Sound. Widowisko było transmitowane przez stacje telewizyjne na całym świecie. Imprezę uświetniły występy ponad czterystu artystów, m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Jimka, Steve’a Nash z orkiestrą i Jacka Piskorza. GMB użyło na stanowisku monitorowym dwa systemy dLive S7000 oraz dziewiętnaście odsłuchów personalnych Allen & Heath ME-1. Na sidefill wybrana została seria Q marki d&b audiotechnik, a na scenie postawiono monitory M4 również od d&b.

 

 

"Na potrzeby Ceremonii Otwarcia wykorzystaliśmy dLive S7000 do obsługi systemu monitorowego orkiestry symfonicznej oraz DJ-ów. Cała realizacja na dLive oraz miksery personalne ME-1 bardzo uprościły mi pracę” - mówi Michał Sikora, realizator MON w GMB Pro Sound. „Możliwości jakie daje ten system sprawiają że coraz częściej wykorzystujemy go podczas dużych realizacji telewizyjnych. Sam dLive bardzo dobrze brzmi i ma świetną dynamikę, jest intuicyjny, a także daje dużo możliwości personalizacji "pod siebie", jak np. tworzenie banków warstw co znacznie ułatwia poruszanie się po kanałach” - dodaje.

 


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: GMB prosound - www.gmbprosound.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)