Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > System V d&b audiotechnik w firmie Sound Production

System V d&b audiotechnik w firmie Sound Production 

Firma Sound Production z Wrocławia to przykład firmy, która ma za sobą 25 letnią historię. Założycielem firmy był Piotr Oskwarek, który zdobywał swoje doświadczenia jako muzyk na wielu rodzimych scenach. Znając branżę od „drugiej strony” zainteresował się realizacją nagłośnienia. Posiadając doświadczenie i konieczną w tym zawodzie wrażliwość estetyczną oraz znając potrzeby muzyków, doskonale odnalazł się jako właściciel i menedżer firmy nagłośnieniowej.  

 

Pierwszym większym, riderowym systemem, w jaki zainwestowała firma, był system Q d&b audiotechnik. Q to standard w branży na całym świecie, więc doskonale sprawdzał się przez kilka lat, umożliwiając realizację różnych przedsięwzięć  - koncertów, wydarzeń sportowych czy imprez lokalnych. Po kilku latach, wraz z rozwojem firmy, zarząd zdecydował o zakupie nowego, większego systemu J d&b audiotechnik. Sprzęt d&b cechuje się ujednoliconą sygnaturą brzmieniową, pozwalając na łączenie ze sobą na jednej scenie modułów z różnych serii. Dlatego też tak ważne jest świadome podejmowanie decyzji o rozbudowie nagłośnienia.

 

W zeszłym roku firma doposażyła się w 12 sztuk monitorów d&b MAX2, a w tym roku w końcu zrealizował się kolejny cel  – zakup systemu V d&b (16 modułów wraz ze wzmacniaczami D80). Najnowszy nabytek pozwala stosować autorską technologię d&b ArrayProcessing, dzięki której widownia otrzymuje jeszcze lepsze, zbalansowane brzmienie. Sound Production  w chwili obecnej  posiada trzy systemy d&b audiotechnik: Q/J/V.

 

 

 

Firma prężnie się rozwija, realizując mnóstwo interesujących wydarzeń. W ciągu ostatnich kilku miesięcy dostarczyła systemy na koncerty takich gwiazd jak Kamil Bednarek, Pectus, Stanisław Sojka, Kult, Agnieszka Chylińska, Video, Happysad i wiele innych.

 

Gratulujemy zakupu i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju firmy, a także kolejnych udanych realizacji.

 


PRODUCENT: d&b audiotechnik - www.dbaudio.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)