Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Sylwester w ICE Kraków z d&b audiotechnik

Sylwester w ICE Kraków z d&b audiotechnik 

31 grudnia 2018 roku w centrum kongresowym ICE Kraków odbył się koncert, podczas którego zabrzmiały największe przeboje muzyki pop. W repertuarze znalazły się m.in. utwory Celine Dion, Barbry Streisand i Elvisa Presleya. Na scenie orkiestrze Obligato towarzyszyli znakomici soliści: Monika Węgiel-Jarocińska, Debora Ranieri (Włochy), Yuliya Ponomar (Ukraina), Alexander Martinez (Filipiny) oraz Krzysztof Respondek.

 

Nagłośnienie koncertu zapewniła firma FS Audio. Jako system frontowy użyto dwóch gron składających się z 12 modułów serii Y firmy d&b audiotechnik. O zakres niskich częstotliwości zadbały subwoofery B22, a uzupełnienie systemu głównego stanowiły frontfille i outfille  z serii T d&b. Podczas koncertu zastosowano również technologię ArrayProcessing.

 

 

Kraków przygotował w tym roku szeroką ofertę koncertów sylwestrowych. Koncert na Rynku Głównym, gdzie w repertuarze królowały hip-hop i elektronika był skierowany do młodej grupy odbiorców. Na pl. Wolnica słuchacze mogli bawić się w rytmach etno. Tym bardziej więc cieszy informacja, że koncert w ICE z udziałem orkiestry został wyprzedany.

 

 


PRODUCENT: d&b audiotechnik - www.dbaudio.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)