Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Spotkanie z Robertem Scovillem

Spotkanie z Robertem Scovillem 

Superstar Robert Scovill – V.I.P. Tour

 

W imieniu firmy Konsbud Audio zapraszamy na ekskluzywne spotkanie z Robertem Scovillem, wielokrotnie nagradzanym realizatorem dźwięku, który pracował z takimi artystami jak: Prince, Tom Petty & The Heartbreakers, Matchbox Twenty, Rush, Def Leppard czy Alice Cooper.

 

Program:

 

- Poznaj Avid | S6L Unified Platform

Robert Scovill przedstawi możliwości S6L Unified Platform. Znaczące poszerzenie linii produktów sprawia, że mamy do czynienia z przełomowym podejściem do projektowania cyfrowego systemu mikserskiego. Elementy systemu są w pełni kompatybilne i można je ze sobą łatwo łączyć. Unified Platform na nowo definiuje co jest możliwe dla współczesnych integratorów i realizatorów dźwięku.

 


 - Gdzie się podziało 0 dB?: optymalizacja struktury gain w nagłośnieniu i rejestracji dźwięku

Optymalizacja struktury gain we współczesnych konsoletach cyfrowych i procesorach stanowi wyzwanie, zarówno w przypadku nagłaśniania, wirtualnych prób,  jak i rejestracji wielośladowej. Dołącz do Roberta Scovill i poznaj najlepsze sposoby (koncepcje i techniki optymalizacji gain) na osiągnięcie świetnej jakości dźwięku z Twojej konsolety i processingu.

 


 - Diabeł tkwi w szczegółach: Techniki manualnej kompensacji opóźnień w konsoletach cyfrowych

Brak wystarczającej wiedzy i umiejętności dotyczących latencji w cyfrowych systemach miksujących to cichy zabójca jakości dźwięku. Dołącz do doświadczonego realizatora live, Roberta Scovill, który demonstruje sprawdzone metody zarządzania złożonymi latencjami w cyfrowych środowiskach miksowania . Scovill pokazuje też kiedy warto stosować latencję, a kiedy nie.


 

 - Geneza wirtualnej próby

Robert Scovill przedstawi rozwój jednej z najważniejszych idei w miksowaniu dźwięku na żywo. Dowiemy się m.in.: jak uzyskać najlepszy efekt niezależnie od konsolety lub DAW i w jaki sposób stosować wirtualną próbę by znacznie polepszyć efekty na FOH i MON.

 

 

Data: 20.09. (czwartek), godz. 10.30

Miejsce: Studio JJW, ul. Farbiarska 73, Warszawa

Rejestracja: TUTAJ

Termin zgłoszeń: 10 września (poniedziałek)

 

UWAGA: Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp tylko dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie udziału po zakończeniu zbierania zgłoszeń.


PRODUCENT: Avid - www.avid.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)