Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > SoundTrade został nowym dystrybutorem pełnej oferty Midas & Klark Teknik

SoundTrade został nowym dystrybutorem pełnej oferty Midas & Klark Teknik 

SoundTrade rozszerza ofertę dystrybucyjną o kolejne marki koncernu MUSIC Tribe. Tym samym od stycznia 2018 roku, firma z Piaseczna staje się wyłącznym dystrybutorem wszystkich produktów MIDAS i KLARK TEKNIK w Polsce.

 

MIDAS to marka, której nie trzeba przedstawiać miłośnikom sprzętu pro-audio. Od lat 70-tych wyznacza standardy i stanowi wzór profesjonalnych rozwiązań w zakresie przetwarzania sygnału audio i konsolet mikserskich.

 

KLARK TEKNIK powstał w 1971 roku i od wielu lat jest czołowym producentem scenicznych procesorów sygnałowych oraz sprzętu studyjnego  i instalacyjnego.

 

Warto przypomnieć, że w  1987 roku obydwie marki połączyły siły a w 2009 roku zostały przejęte przez jeden z najdynamiczniej rozwijających się producentów w branży - koncern MUSIC Tribe. Wśród flagowych produktów MIDAS i KLARK TEKNIK są m.in.: cyfrowe konsolety mikserskie serii PRO na czele z zaawansowanym modelem PRO X  i systemem audio Neutron oraz matryce instalacyjne DM 8000, kultowe diboxy Klark Teknik DN 200 i DN 300, czy equalizery tercjowe DN 360.

 


PRODUCENT: Midas - www.midasconsoles.com

DYSTRYBUTOR:SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)