Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Scena Jutra Lublin

Scena Jutra Lublin 

25 lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się pierwsza w tym roku wyjazdowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych - Scena Jutra.

 

To coraz mocniej umacniające się w świadomości odbiorców wydarzenie konferencyjno - wystawiennicze ma za zadanie szerzenie wiedzy o najnowszych technologiach scenicznych, ale również stało się ono miejscem spotkań i wymiany doświadczeń.

 

 

Konferencja zorganizowana w Lublinie miała na celu integrację osób, firm i instytucji z województwa lubelskiego, ale również była swoistym przetarciem przed tym co czeka nas już na jesieni, kiedy obędzie się główny event Scena Jutra 2019.

 

 

Jak przyzwyczaili nas organizatorzy tego wydarzenie - Prolight i Polsound, na scenie nie zabrakło najnowszych technologicznych rozwiązań, ciekawostek, nowości, ale również gwiazd z Arturem Szymanem na czele.

 

 

Uczestnicy oprócz ciekawych wykładów mieli również okazję podyskutować podczas specjalnie przygotowanych na ten dzień paneli dyskusyjnych, a nawet "pobawić się urządzeniami" w strefie wystawienniczej.

 


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)