Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > SENNHEISER ŚWIĘTUJE 20 LAT SERII EVOLUTION

SENNHEISER ŚWIĘTUJE 20 LAT SERII EVOLUTION 

W tym roku mija 20 lat od kiedy firma Sennheiser wprowadziła na rynek profesjonalną linię mikrofonów evolution. Produkowana w Niemczech seria stała się klasycznym wyposażeniem osób zawodowo wystepujących na scenie. Dzięki zaufaniu artystów oraz inżynierów dźwięku, linia evolution jest uznawana za jeden z flagowych produktów niemieckiego producenta. Urodziny serii Sennheiser postanowił uczcić rabatami na wybrane mikrofony serii evolution.

 

Akcja „Mikrofon Miesiąca”

W 2018 roku firma Sennheiser każdego miesiąca zaoferuje znakomite promocje-niespodzianki na mikrofony z serii evolution w ramach akcji „Mikrofon Miesiąca”. Artyści, realizatorzy oraz inne osoby, pracujący z dźwiękiem będą mogły zakupić znakomite mikrofony w okazyjnych cenach. Objęte rabatami zostaną między innymi mikrofony dla wokalistów, perkusistów czy też basistów.

 

Akcja „Mikrofon Miesiąca” będzie wspierana przez największe, globalne sklepy internetowe.  Promocja będzie dostępna również na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora produktów firmy Sennheiser.

 

W lutym 2018 mikrofonem miesiąca będzie e 865 /e 865 s dostępny w cenie 529 złotych.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)