Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Rigging Conference

Rigging Conference 

Fundacja FOH wraz z Areną Gliwice zapraszają na pierwszą w Polsce konferencję poświęconą riggingowi i bezpieczeństwu w branży estradowej. Wśród ekspertów Bill Sapsis, Chris Higgs, Roy Schilderman i Dariusz Porada. Wydarzenie odbywa się pod patronatem ESTA i Transcolor przy wsparciu Sapsis Rigging, Rigg, CMA i Fundacji Radan.


Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2019, na terenie Areny Gliwice. Pretekstem do zwołania tego spotkania jest ukazanie się Międzynarodowego Kodeksu Dobrych Praktyk w zakresie riggingu Estradowego (ICoPER- International Code of Practice In Entertainment Rigging). Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników firm realizujących profesjonalnie oświetlenie, nagłośnienie, multimedia i rigging, kierowników technicznych obiektów i zarządców aren.

 

Program przewiduje między innymi takie zagadnienia jak praktyczne porady w zakresie profesjonalnego riggingu, procedury bezpieczeństwa, pierwsza pomoc dla estradowców, mity riggingu, „klinikę riggingu” – spotkanie z międzynarodowymi doświadczonymi riggerami, których można zapytać o wszystko i przepracować wspólnie z nimi ważne praktyczne i zawodowe dylematy.

 

Drugi dzień konferencji jest poświęcony zawodom riggerskim, Rigging Games, w ramach który riggerzy i technicy będą współzawodniczyć między sobą w kolejnych dyscyplinach, sprawdzając swoje umiejętności i wiedzę.


Konferencja będzie tłumaczona na język polski.

Szczegóły programu na stronie www.riggingconference.pl

 

UWAGA - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

 

 

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Muzyka i Technologia

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)