Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Promocja Electro-Voice

Promocja Electro-Voice 

Firma Audio Plus, dystrybutor marki Electro-Voice na Polskę, który w tym roku obchodzi jubileusz 20 lat istnienia i jednocześnie współpracy z EV, ogłasza wyjątkową akcję promocyjną. Teraz każdy może przetestować system EVOLVE 50 i podzielić się swoimi wrażeniami na Facebooku, by móc wygrać kompletny system na własność. Promocja trwa od 16 lipca do 30 września 2018

 

By wziąć w niej udział należy:

 

  1. Wypełnić formularz na stronie audioplus.pl/EVOLVE50
  2. Odebać swój zestaw testowy od Audio Plus
  3. Podzielić się zdjęciami lub nagraniem z wydarzenia, na którym testowałeś EVOLVE 50. Opisać wydarzenie i dodać tagi #EVTESTWIN-PL oraz #AUDIOPLUS. Ustawić posta jako „Publiczny”!
  4. Po zakończeniu akcji zostanie wyłoniony polski zwycięzca. Zwycięzcę wytypuje firma Audio Plus, bazując na liczbie lajków na Facebooku. Zwycięzca otrzyma kompletny system EVOLVE 50, złożony z dwóch zestawów kolumna+subwoofer

 

Akcja prowadzona jest na stronie audioplus.pl/EVOLVE50 – można tu znaleźć wszystkie informacje oraz regulamin akcji, tu także będą opublikowane wyniki akcji. Wszystkim uczestniczącym już teraz życzymy powodzenia. 

 

 

EVOLVE 50 to wyjątkowy system nagłośnieniowy i obecnie jeden z najpopularniejszych produktów marki Electro-Voice. Wraz z pojawieniem się w drugiej połowie zeszłego roku, ustanowił nowy bezkompromisowy standard wydajności dla przenośnych aktywnych kolumn głośnikowych. Jakość dźwięku znana z produktów EV, liczne innowacyjne rozwiązania, a do tego dyskretny i stylowy wygląd – EVOLVE 50 to idealny wybór dla DJ-ów, mobilnych artystów, zespołów czy piosenkarzy. Świetnie sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach, gdzie oczekiwana jest wydajność dużego systemu nagłośnieniowego z lekkiego i nie zajmującego wiele miejsca zestawu.

 

Konstrukcja systemu EVOLVE 50 umożliwia prosty transport i błyskawiczną konfigurację. Ergonomiczne uchwyty na kolumnie i subwooferze ułatwiają przenoszenie, zaś dedykowane pokrowce sprzedawane są w komplecie. Tyczka ze zintegrowanymi złączami i przewodem sprawia, że przygotowanie systemu do działania trwa zaledwie kilka minut. Interfejs użytkownika, który jest zamontowany pod kątem na subwooferze, umożliwia szybki dostęp do opcji. Zintegrowany moduł Bluetooth®* zapewnia bezprzewodową kontrolę i monitorowanie pracy za pośrednictwem aplikacji QuickSmartMobile. Umożliwia ona nie tylko streaming sygnału audio lub akompaniamentu z dowolnego urządzenia mobilnego, ale także kontrolę do 6 systemów EVOLVE 50 w czasie rzeczywistym.

 

 

Najważniejsze jednak są możliwości brzmieniowe systemu EVOLVE 50. O 120-stopniowe pokrycie w poziomie i asymetryczne 40-stopniowe pokrycie w pionie dbają opatentowane falowody, zaś legendarna jakość dźwięku EV zapewniona jest dzięki użyciu ośmiu pełnopasmowych, neodymowych przetworników 3,5-calowych oraz subwoofera 12”, zasilanych 3-kanałowym wzmacniaczem. System zapewnia bezpośrednie pokrycie widowni i klarowność od pierwszych do ostatnich rzędów, a to wszystko w superkompaktowej formie, którą składa się w kilka chwil.

 

 

 

EVOLVE 50 dostępny jest u Autoryzowanych Partnerów Audio Plus. Najbliższego Autoryzowanego Partnera znajdziesz na stronie audioplus.pl/sklepy

 

Więcej informacji na: audioplus.pl/EVOLVE50

 

*Bluetooth® jest dostępny w wybranych krajach. Oznaczenie słowne oraz loga Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Bluetooth SIG, Inc., a wszelkie użycie tych znaków towarowych przez Bosch Security Systems, Inc. odbywa się na prawach przyznanej licencji. Inne znaki towarowe oraz nazwy handlowe należą do ich prawnych właścicieli.


PRODUCENT: Electro-Voice - www.electrovoice.com

DYSTRYBUTOR:Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)