Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Prolight + Sound i Musikmesse 2019

Prolight + Sound i Musikmesse 2019 

W terminie od 2 do 5 kwietnia we Frankfurcie nad Menem odbędą się targi Musikmesse i Prolight +Sound. Musikmesse umocni swoją pozycję głównej platformy sprzedażowej dla profesjonalistów z branży muzycznej. Z kolei Prolight + Sound zachwyci odwiedzających ofertą sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego oraz technologii komunikacji i multimediów.

 

W 2018 roku na Musikmesse i Prolight + Sound pojawiło się ponad 90 000 branżystów ze 152 krajów (w tym ponad 1000 osób z Polski). Bogatą ofertę zaprezentowało 1803 wystawców z 56 krajów.

 

Przez cztery dni odwiedzający będą mogli odkrywać pełne spektrum asortymentu dla sektora muzycznego i rozrywkowego. „Musikmesse i Prolight +Sound łączą siły. Podczas edycji 2019 stawiamy na profesjonalizm, umiędzynarodowienie oraz współzależność wszystkich reprezentowanych dziedzin.” zapowiada Michael Biwer, dyrektor działu „Entertainment, Media & Creative Industries” w Messe Frankfurt.

 

Niewielkie odległości do pokonania, optymalny przepływ odwiedzających

Przestrzeń wystawienniczą zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić najlepszą koncentrację poszczególnych grup produktowych i tematycznych. Po raz pierwszy, cały asortyment audio zostanie umieszczony w oddzielnej hali. Na powierzchni ponad 30 000 m2 w Hali 8.0., odwiedzający znajdą systemy nagłośnieniowe Public Address, stałe instalacje oraz wyposażanie studiów nagrań. Hala 12, otwarta we wrześniu 2018, zostanie miejscem prezentacji sprzętu oświetleniowego, techniki scenicznej i rozrywkowej. W Hali 4.0, wystawcy z takich dziedzin jak technologie medialne oraz zabezpieczenia wydarzeń, zaprezentują swoje produkty i usługi. Hala 4.1 zgromadzi stowarzyszenia branży muzycznej i rozrywkowej, a hale 3.0 i 3.1 zachwycą bogactwem instrumentów. W Forum. 0 odwiedzający poznają asortyment firm z rozbudowaną ofertą, a w Congress Centre wezmą udział w interesujących prezentacjach.

 

Biznes przede wszystkim!

Podczas tegorocznych targów Musikmesse i Prolight + Sound organizatorzy umożliwią skorzystanie z Matchmaking Programme, które jest doskonałym narzędziem kojarzącym wystawców i odwiedzających. Z kolei w Hali 4.1 zostanie zorganizowane Hall for Business and Networking będące miejscem spotkań i dyskusji branżystów.  

 

Szeroki wachlarz wydarzeń towarzyszących

Od startupów po kluczowych graczy na rynku: Musikmesse i Prolight + Sound wspiera wszystkich wystawców. Poza rezerwacją miejsc wystawienniczych, przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w szerokim wachlarzu wydarzeń towarzyszących. W centralnych punktach hal, zwanych Circle Stages, odwiedzający wezmą udział w warsztatach, wykładach i koncertach. Live Sound Arena zostanie przeniesiona do strefy F10 sąsiadującej bezpośrednio z Halą Audio 8.0. Wystawcy Prolight + Sound w realistycznych warunkach zademonstrują możliwości nagłośnienia PA i systemów Line-array. Z kolei w Demo Room, specjaliści zaprezentują wewnętrzne systemy audio. Organizatorzy intensywnie pracują nad stworzeniem przestrzeni dla młodych ludzi - Discover Music. Dzięki przekazanym przez wystawców instrumentom i datkom odwiedzających, projekt ma szansę odnieść spektakularny sukces. Dla firm jest to unikalna szans na nawiązanie kontaktu z małymi melomaniami. Wystawcy w hali 4.0 skupią się na kwestii zapewniania bezpieczeństwa na wydarzeniach oraz systemach Digital Signage.

 

Targi Musikmesse i Prolight + Sound odbędą się w dniach od 2 do 5 kwietnia 2019.

 

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów Musikmesse i Prolight + Sound, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd luksusowym autokarem.

 

Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie:

01 -04.04.2019r. , obejmuje  2 noclegi i 2 dni pobytu na targach, w cenie 929 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł + VAT). Wyjazd autokaru z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy  w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

 

Więcej informacji na stronie www.musikmesse.messefrankfurt.com oraz www.pls.messefrankfurt.com

 

 

Targi Frankfurt

Przedstawicielstwo w Polsce

ul. Bohdanowicza 21 lok. 21

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

e-mail: Info@poland.messefrankfurt.com

www.targifrankfurt.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)