Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > ProSoundArt z systemem JBL VTX

ProSoundArt z systemem JBL VTX 

Województwo mazowieckie wzbogaciło się o kolejny system z rodziny JBL VTX. W podwarszawskiej Kobyłce zagościł set popularnych i riderowych V20-ek (po osiem modułów na stronę) oraz subwooferów G28 (po 4 na stronę). System zasilany jest dedykowanymi wzmacniaczami Crown iTech wyposażonymi w procesing BSS.

 

Właściciel firmy, Rafał Pszczółkowski wybrał system liniowy JBL ponieważ jak mówi: „seria VTX V20 z dużymi basami G28 to niezwykle skuteczny i doskonale brzmiący system, który z powodzeniem spełni ridery polskich oraz zagranicznych gwiazd. Dla nas niezwykle ważna jest także łatwość montażu, mobilność oraz stosunkowo niewielkie gabaryty modułów. To tylko kilka atutów, które utwierdziły mnie aby zainwestować w markę JBL”.

 

 

VTX V20 to kompaktowy (dwa przetworniki LF 10”, cztery przetworniki średniotonowe 5” i trzy dwumembranowe, dwucewkowe kompresyjne drivery) niezwykle wydajny moduł systemu liniowego, dedykowany do zastosowania w różnych konfiguracjach wszędzie tam, gdzie potrzebny jest system nagłośnieniowy najwyższej jakości brzmienia. Zintegrowany falowód średnio- i wysokotonowy gwarantuje skupienie i precyzję propagacji wertykalnej oraz optymalne i wyrównane pokrycie horyzontalne równe 105°. Wszechstronny i ergonomiczny system podwieszania Angle Stop Mechanism (ASM) umożliwia zastosowanie dwóch trybów podwieszenia systemu – Tension Mode wykorzystujący do kątowania siłę ciążenia oraz drugi tryb – Compression Mode - z użyciem dodatkowej wyciągarki polegający na podciągnięciu od tyłu dolnego modułu do góry w celu uzyskania pożądanego kąta.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)