Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Powersoft Armonia Advanced Training - zaawansowana wiedza zdobyta!

Powersoft Armonia Advanced Training - zaawansowana wiedza zdobyta! 

16 maja 2017 r. odbyło się szkolenie z zaawansowanej obsługi najnowszej wersji oprogramowania Armonia Pro Audio Suite marki Powersoft - producenta wiodących na rynku rozwiązań w dziedzinie wzmacniaczy mocy.  

 

Podczas całodniowych warsztatów certyfikowany trener Powersoft, Luca Stefani, omówił pracę z użyciem nowoczesnych procesorów DSP we wzmacniaczach Powersoft a także obsługę wzmacniaczy za pomocą oprogramowania Armonia Pro Audio Suite™. Ważnymi elementami szkolenia były praktyczne wskazówki dotyczące wykonywania pomiarów i programowania presetów.

 

 

Szczególnie ciekawym tematem okazał się Powersoft Interactive Tuning - innowacyjna funkcja Armonii, która ułatwia i poprawia procedurę mierzenia oraz strojenia systemu nagłośnieniowego, wyświetlając wyniki z popularnego programu pomiarowego SMAART bezpośrednio w oknie Armonii.

 

 

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem. Na szkoleniu  zjawiło się kilkadziesiąt osób, które na co dzień profesjonalnie zajmują się dźwiękiem. Wszyscy otrzymali certyfikat potwierdzający zdobycie zaawansowanych kompetencji w zakresie Armonia Pro Audio Suite.

 

 

Szkolenie odbyło się w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie. Jego organizatorami byli: Powersoft i wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce – SoundTrade.

Potężna dawka wiedzy, jaką otrzymali uczestnicy z pewnością ułatwi im pracę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i oprogramowania włoskiego producenta.

 

 


PRODUCENT: Powersoft - www.powersoft-audio.com/en/

DYSTRYBUTOR:SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)