Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > PROMOCJA NA SPRZĘT QSC

PROMOCJA NA SPRZĘT QSC 

Firma Aplauz, oficjalny polski dystrybutor sprzętu QSC, poinformowała o promocji na wybrane produkty tej marki. Przy zakupie określonego zestawu głośników QSC serii K.2 kupujący otrzyma gratis bezprzewodowy zestaw mikrofonowy Sennheiser XSW 1 Vocal Set. Promocja potrwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Dystrybutor przygotował 3 promocyjne zestawy produktów QSC, przy zakupie których klient otrzyma system mikrofonowy Sennheisera XSW 1-825 gratis. Pierwszy zestaw składa się z dwóch kolumn głośnikowych QSC K12.2, drugi zestaw obejmuje dwie kolumny QSC K10.2 i subwoofer QSC KS212C, natomiast trzeci zestaw zawiera dwie kolumny QSC K8.2 oraz subwoofer QSC KSUB. Subwoofery są wzajemnie wymienne w ramach oferty.

 

„Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy ofertę, jakiej jeszcze nigdy na polskim rynku nie było. Dzięki temu zarówno profesjonaliści, jak i mniej zaawansowani użytkownicy, będą mieli okazję zaopatrzyć się w kompleksowe zestawy audio najlepszej jakości w bardzo korzystnej cenie” – powiedział Rafał Smoliński, Product Manager QSC, Aplauz.

 

Rodzina produktów QSC - wiele możliwości w przystępnej cenie

Druga generacja kompaktowych aktywnych kolumn głośnikowych K od QSC, w skład której wchodzi 8-calowy model K8.2, 10-calowy model K10.2 oraz 12-calowy model K12.2, oferuje szereg istotnych ulepszeń konstrukcyjnych, ustanawiając całkowicie nowy standard w technologii aktywnych kolumn głośnikowych. Każdy model kolumny głośnikowej z serii K.2 jest wyposażony w 2000-watowy moduł mocy, który został starannie dopasowany do współpracy z wydajnymi przetwornikami niskotonowymi oraz wysokotonowymi przetwornikami ciśnieniowymi. Zastosowanie rozwiązania DMT (Directivity-Matched Transistion) zapewnia jednolite pokrycie dźwiękiem na całym obszarze odsłuchu. Wbudowany moduł procesora DSP oferuje dostęp do charakterystyk brzmieniowych Intrinsic Correction, a także ustawień dotyczących zaawansowanego zarządzania pracą systemu, umożliwiając dalszą optymalizację jego działania.

W ramach oferty będzie dostępny również nowy mobilny kardioidalny subwoofwer QSC KS212C. Zasilany przez wzmacniacz klasy D o mocy 3600 W, wyposażony w najnowszą technologię DSP i dwa 12-calowe głośniki umieszczone w specjalnej obudowie, subwoofer KS212C generuje o 15dB więcej mocy wyjściowej z przodu niż z tyłu. Przełomowy pod względem zastosowanych innowacji i wzornictwa, KS212C zapewnia wyjątkowe korzyści kardioidalnej charakterystyki w poręcznej, kompaktowej obudowie. Jest niezrównany pod względem możliwości zarządzania basem na scenie lub w każdym innym środowisku, w którym niepożądaną energię o niskiej częstotliwości należy minimalizować. Z kolei Ksub, wyposażony w dwa 12-calowy przetworniki, procesor DSP i zasilany przez sprawdzony wzmacniacz klasy D o mocy 1000 W, jest wydajnym i solidnym rozwiązaniem cenionym przez profesjonalistów.

 

Sennheiser – niemiecka jakość

W ramach promocji Aplauz dodaje do produktów QSC bezprzewodowy zestaw mikrofonowy Sennheiser XSW 1 Vocal Set. Wyjątkowy prosty i solidny mikrofon e 825 niemieckiego producenta jest doskonałym rozwiązaniem dla wokalistów, prowadzących imprezy i mówców. System opiera się na przesyle danych w 10 kompatybilnych kanałach ze stabilnego zakresu UHF, dzięki czemu użytkownik zyskuje pewną transmisję i bezkompromisową jakość dźwięku.

 

Okres trwania promocji

Promocyjne zestawy produktów QSC są dostępne u oficjalnego dystrybutora – firmy Aplauz, oraz w sklepach partnerskich. Promocja potrwa od 1 do 31 marca lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły oferty dostępne u dystrybutora.


PRODUCENT: QSC - www.qscaudio.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)