Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Nowości Klark Teknik

Nowości Klark Teknik 

Na polskim rynku pojawiło się w sprzedaży kilka nowości sygnowanych logo uznanej marki Klark Teknik. Wśród nich znajdziemy przede wszystkim nowe diboxy i splitery. Czerpiąc z dorobku i doświadczenia zdobytego przy okazji produkcji modeli DN100 i DN200, Klark proponuje cztery nowe  diboxy – zarówno aktywne jak i pasywne, mono i stereo. Oparte są na złączach Neutrik i osadzone w aluminiowych obudowach z gumowymi odbojami.

 

 

PRO DI ACTIVE DI 10A


Dibox aktywny ogólnego zastosowania oparty o transformator MIDAS. Na uwagę zasługuje dwustopniowy tłumik wstępny 20/40 dB pozwalający na przyjęcie bardzo wysokich sygnałów, a także automatyczne przełączanie na zasilanie bateryjne w przypadku awarii zasilania Phantom.

 

SZCZEGÓŁY

 

PRO DI DI 10P


Dibox pasywny oparty o transformator MIDAS o szerokim spektrum zastosowań multimedialnych, głównie ze względu na różnorodność zastosowanych złącz wejściowych – RCA i TRS 1/8”. Sumuje oba kanały wejściowe do jednego wyjścia symetrycznego z możliwością regulacji poziomu wejściowego niezależnie dla kanałów lewego i prawego.

 

SZCZEGÓŁY

 

 

PRO DI 2 DI 20P


Stereo dibox pasywny ogólnego zastosowania oparty o transformator MIDAS, przeznaczony do instrumentów elektronicznych, pozwala na podawanie sygnału dalej dzięki złączom „THRU” w standardzie TS 1/4”. Tłumik wejściowy pozwala na pracę z wysokimi poziomami.

 

SZCZEGÓŁY

 

PRO DI AV 2 DI 22P


Stereo dibox pasywny oparty o transformator MIDAS o przeznaczeniu multimedialnym. Pozwala na przyjęcie sygnału w każdym formacie – RCA, TRS 1/8”, 2 X TS 1/4”. Posiada możliwość wstępnego tłumienia sygnału.

 

SZCZEGÓŁY


W nowej serii Klarka mamy również do dyspozycji splitery sygnałowe, zapakowane w tego samego typu aluminiowe obudowy z gumowymi odbojami i, tak samo jak diboxy, oparte o złącza Neutrik i transformatory Midas.

 

 

PRO SPLITTER 2 DS 20


Pasywny spliter sygnałowy 1 WE/2 WY oparty na transformatorze Midas, o poszerzonym zakresie dynamiki.
Spliter liniowy 1 WE/2 WY zapewniający pełną izolację galwaniczną.

 

SZCZEGÓŁY

 

PRO SPLITTER 5 DS 50


Pasywny spliter sygnałowy 1 WE/5 WY o poszerzonym zakresie dynamiki. Spliter liniowy 1 WE / 5 WY.

 

SZCZEGÓŁY

 


PRODUCENT: Klark Teknik - www.klarkteknik.com

DYSTRYBUTOR:SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)