Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Neutrik w Metropolian Opera

Neutrik w Metropolian OperaMetropolitan Opera w Nowym Jorku jest obecnie w trakcie obszernej modernizacji obiektu, w tym różnych systemów automatyki. Opera dokonuje stopniowego przejścia ze środowiska analogowego do cyfrowego.

 

Każdy z racków z automatyką ma zamontowany panel przyłączy z co najmniej szesnastoma gniazdami Neutrik etherCON, a także cyfrowe przełączniki prędkości Woodward DSS-2. Kolejne dwa złącza Neutrik opticalCON Quad zostały użyte, by zapewnić komunikację pomiędzy przełącznikami. Racki mobilne są sercem systemów automatyki i można je dowolnie przenosić w obrębie całego budynku, a nawet wbudować w scenerię produkcji.

W przypadku tak wielkiego i złożonego projektu obsługa klienta jest kluczowa. W związku z tym Cameron Whitehorne, inspektor kontroli automatyki z Metropolitan Opera, wyraził zadowolenie ze współpracy z firmą Neutrik.

„W trakcie trwania tego projektu byliśmy w stałym kontakcie z Neutrik USA. Firma bardzo sprawnie odpowiadała na wszelkie nasze pytania i naprawdę dobrze się z nimi współpracowało” – powiedział Whitehorne.

„Najważniejsze jest jednak to, że nie mieliśmy żadnych problemów z produktami Neutrik. Mamy setki złączy etherCON i opticalCON, które przepinamy kilka razy dziennie. Gdy pojawia się problem, mamy pewność, że to nie złącze Neutrik. Firma buduje kuloodporne złącza” – dodał.


PRODUCENT: Neutrik - www.neutrik.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)