Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Neutrik opticalCON Advanced w Transcolor

Neutrik opticalCON Advanced w TranscolorJest nam miło poinformować, że firma Transcolor Lucjan Siwczyk, jeden z największych usługodawców na krajowym rynku szeroko pojętego oświetlenia scenicznego i telewizyjnego oraz multimediów, zdecydowała się na zastosowanie złączy i kabli optycznych z serii Neutrik opticalCON Advanced do przesyłu danych.

 

 

Firma prowadzona przez Lucjana Siwczyka istnieje na rynku od 25 lat i jest bez wątpienia liderem w swojej branży, co nieustannie potwierdza wyborem najbardziej niezawodnego i profesjonalnego sprzętu. Kable światłowodowe w wersji QUAD, QUAD XTREME oraz QUAD ARMORED będą wykorzystywane do obsługi konsolet oświetleniowych grandMA2 oraz HOG 4, natomiast urządzenia peryferyjne zostały wyposażone w wodoodporne optyczne złącza tablicowe z serii NO4FDW-A. Lada moment rozpocznie się kalibracja całego systemu.

 

 

Zastosowanie serii produktów opticalCON, wprowadzonych na rynek przez firmę Neutrik w 2005 roku, było jeszcze kilka lat temu ograniczone tylko do specyficznych aplikacji instalacyjnych. Obecnie technologia ta jest powszechnie stosowana do przesyłu sygnałów cyfrowych i aplikacji sieciowych w zastosowaniu mobilnym: w branży pro audio, broadcastowej i rentalowej. Zalety produktów serii Neutrik OpticalCON, które zdecydowały o ich rynkowym sukcesie to przede wszystkim innowacyjna i niezawodna konstrukcja, trwałość i niewielkie potrzeby konserwacji. Dzięki tym zaletom liczba użytkowników produktów serii Neutrik OpticalCON nieustannie rośnie. 


PRODUCENT: Neutrik - www.neutrik.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Transcolor - www.transcolor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)