Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Nagroda dla Konsbud Audio

Nagroda dla Konsbud Audio 

Konsbud Audio nagrodzony przez Apart Audio

 

Apart Audio to belgijska firma produkująca systemy nagłośnienia przeznaczone do instalacji komercyjnych i przemysłowych, m.in. w restauracjach, hotelach, sklepach, salach konferencyjnych i obiektach sportowych. W dniach 29-30 sierpnia w Antwerpii odbyło się coroczne spotkanie dystrybutorów, w którym uczestniczyło ponad 100 osób z 42 państw z całego świata. Polski dystrybutor marki Apart Audio został wyróżniony nagrodą przyznawaną bezpośrednio od producenta.

 

Pierwszego dnia seminarium uczestnikom przedstawiono produktowe i marketingowe plany firmy. Wśród nowości zaprezentowanych przez Aparta znalazły się dwa przedwzmacniacze strefowe PREZONE1 (już dostępny! – zapraszamy do zapoznania się z opisem produktu i kontaktu z Waszymi opiekunami) i PREZONE2 (wersja prototypowa, przedstawiona dystrybutorom do konsultacji, dostępna od wiosny 2019), a także produkcyjna wersja uchwytów umożliwiających montaż zestawów z serii KUBO / OVO na szynie oświetleniowej.

 

 

Punktem kulminacyjnym tego dnia była ceremonia wręczenia nagród dystrybutorom. Firma Konsbud Audio, która jest wyłącznym przedstawicielem Apart Audio w Polsce, została nagrodzona za stały wzrost sprzedaży. Drugiego dnia uczestnicy spotkania zwiedzali siedzibę Apart Audio oraz brali udział w konsultacjach dotyczących jakości usług i produktów oferowanych przez belgijską firmę.

 

 

Marek Lewanty z Apart Audio Polska: „Bardzo nas cieszy ta nagroda, bo pokazuje, że nasza praca idzie w dobrym kierunku. Ale przede wszystkim chciałbym podziękować naszym/Waszym opiekunom: Maćkowi, Michałowi i Jackowi za ich ciężką pracę oraz przede wszystkim naszym klientom – to dzięki temu, że obdarzyli nas zaufaniem i doceniają nasze wysyłki. Dzięki wspólnym działaniom sprawiają, że odczuwamy satysfakcję z naszej pracy i motywują do osiągania coraz wyższego poziomu i rozwoju całego naszego serwisu – doradztwa, sprzedaży i obsługi posprzedażowej”.

 

 


PRODUCENT: Apart Audio - www.apart-audio.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)