Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Meeting ADJ w Kluczborku

Meeting ADJ w Kluczborku 

Zorganizowane przez ADJ po raz trzeci spotkanie dystrybutorów w Kluczborku zgromadziło ponad sto dwadzieścia osób z branży muzycznej, głównie firmy specjalistyczne oraz sklepy muzyczne.

 

Spotkanie odbyło się tradycyjnie w OSiR-ze w Kluczborku. Myślą przewodnią było przedstawienie wszystkim zebranym nowości z grupy ADJ. Podczas meetingu odbyło się  także szkolenie, którego goście wsłuchali z wielkim zainteresowaniem. Zakres tego seminarium obejmował prezentację najnowszych sterowników DMX, jak Magic 260 i WiFly WLC16, oraz wystąpienie DJ-a Williego o tym, jak rozpoczął swą przygodę z ADJ oraz dlaczego nadal używa tych produktów.

 

 

Główne show na estradzie o szerokości 25 m przygotował słynny oświetleniowiec Bartosz Kij. Atrakcją na spotkaniu były z pewnością najnowsze technologie wykorzystane w grupie ADJ, jak dobrze rozwinięta technologia diod COB (chip on board) oraz zaawansowane technologie diod marki Osram i Cree. Produktami, które cieszyły się największym zainteresowaniem, były z pewnością Inno Color Beam Z7 oraz Inno Spot PRO z wszechstronnej serii głowic Inno.

 

 

Organizator podkreślają, że sukces spotkania zawdzięczają przede wszystkim swoim gościom – dzięki nim stworzyli świetne wydarzenie, które pozostanie w pamięci branży na długi czas. Za rok kolejna edycja. Jesteśmy pewni, że uda się zorganizować jeszcze lepszy event.

 

Więcej zdjęć w GALERII

 


PRODUCENT: American Audio - www.americandj.eu

DYSTRYBUTOR:ADJ Group Polska - www.americandj.eu/pl/

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)