Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > MC2 i XTA na "Up To Date"

MC2 i XTA na "Up To Date" 

W Białymstoku odbyła się ósma edycja festiwalu „Up To Date”. Na trzech scenach festiwalu (T-Mobile Electronic Beats, TechnoSoul i Red Bull 3) gościło wielu artystów z kraju i zagranicy w tym między innymi Clams Casino z USA, Logistic z Wielkiej Brytanii i O.S.T.R.

 

 

Firma Czekaudio z Węgier, zapewniła najwyższej jakości system Funktion One dla sceny  Electronic Beats, napędzany przez serię E MC2 Audio i XTA APA .

 

 

 

 

Główny system składał się z 10 subów F121 napędzanych cyfrowo przez pojedynczy APA, z kolejnym wzmacniaczem APA obsługującym całą resztę systemu w postaci 2 x F215mk2 i 2 x Evo7EH. Dopełnieniem były 2 x Res2, zarządzane przez procesor sygnałowy XTA DP448 i napędzane przez MC2 E100. Monitory dla DJ to PSM12 i 2 x BR118, także w konfiguracji z XTA DP448 i napędzane kombinacją E90 i E60.

 

Pracę systemu skomentował Andras Bely, z Czekaudio: "jestem bardzo zadowolony z mocy i jakości wzmacniaczy APA, które dostałem na specjalne zamówienie. Prawdopodobnie są to jedyne wzmacniacze wśród obecnie dostępnych, które łączą w sobie olbrzymią moc do obsłużenia ogromnej liczby subów, z ultratransparentnym systemem przetwarzania w systemach głośnikowych najwyższej klasy, takich jak Funktion One. To naprawdę wszechstronne, niesamowite wzmacniacze."

 

Bely  powiedział również, że rozpatruje zakup linii APA, ponieważ jego MC2 cieszą się dużym popytem: "nie zapominajmy, że system Funktion One prawie wyłącznie wykorzystuje procesory XTA i wzmacniacze MC2 w swoich systemach – ten rodzaj współpracy nie jest dziełem przypadku!”

 

 


PRODUCENT: MC2 - www.mc2-audio.co.uk

DYSTRYBUTOR:ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)