Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Lenny Kravitz i Mackie DL32R

Lenny Kravitz i Mackie DL32R 

Na każdej trasie koncertowej Lenny’ego Kravitza usłyszymy cyfrowy mikser DL32R marki Mackie.

 

Alex Alvarez, znany bardziej jako techniczny Lenny’ego Kravitza, po dwudziestu pięciu latach kariery stał się człowiekiem-instytucją. W trakcie tras koncertowych jest szefem realizatorów, jest odpowiedzialny również za ich wynajęcie, utrzymanie sprzętu oraz za setki innych spraw. Poza sceną jest menadżerem studiów firmowanych nazwiskiem Lenny’ego w Paryżu i na Bahamach. Gdziekolwiek jednak spotkamy artystę i realizatora, to towarzyszą im miksery marki Mackie.

„Lenny używa niewielkich mikserów producenta w trakcie nagłaśniania keyboardów od lat. Początkowo był to CR-1604VLZ, lecz gdy pojawiły się cyfrowe DL1608 i DL806, zaczęliśmy ich używać; dziś mamy DL32R. Używamy go praktycznie wszędzie” – opowiada Alvarez.

Kravitz używa cyfrowego miksera również przed koncertami. „Lenny uwielbia używać DL806 jako personalny, mikser wokalny. Wykorzystuje go do rozgrzania się przed koncertem w przestrzeni pogłosowej, a nie byłoby to możliwe, gdy znajdujemy się na festiwalu. Możliwość zastosowania tego samego algorytmu pogłosu za każdym razem załatwia sprawę” – wyjaśnia realizator.

 

 

„W trakcie pracy potrzebne nam są również kompaktowe miksery cechujące się najwyższą jakością, ponieważ Lenny lubi eksperymentować z klawiszami. DL32R otworzył przed nami nowe możliwości. Jedną z nich jest możliwość rejestracji” – zauważa Alvarez. „Jesteśmy ciągle w trasie, a Mackie Lenny’ego jest zawsze z nami. Możemy na nim polegać, gdziekolwiek się znajdziemy.”

Alvarez przewiduje w najbliższym czasie korzystanie z najnowszego rozwiązania od Mackie, czyli AXIS Digital Mixing System. „Nie mogę się doczekać, kiedy skorzystam z jednego z modułów cyfrowego systemu, DC16, przeznaczonego do kontroli miksu. Bezprzewodowe sterowanie miksem z poziomu Mackie Master Fader jest ergonomiczne i skuteczne, ale fizyczna powierzchnia sterująca poszerzy nasze możliwości” – komentuje Alvarez najnowsze rozwiązanie Mackie.

 

 

Spójność, niezawodność, międzynarodowa kompatybilność, mobilność, jak i jakość przetwarzania to aspekty, które przekonały nas do mikserów Mackie, a w praktyce okazały się jeszcze bardziej profesjonalne, niż zakładaliśmy. Tymczasem, dzięki naszemu najnowszemu urządzeniu – DL32R, wykonujemy kolejny krok naprzód i jesteśmy podekscytowani jego możliwościami” – dodaje na zakończenie Alex Alvarez.


PRODUCENT: Mackie - www.mackie.com

DYSTRYBUTOR:Music Info - www.musicinfo.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)