Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Lauda-Audio dystrybutorem Dante AVIO

Lauda-Audio dystrybutorem Dante AVIO 

Sopocka firma Lauda-Audio została dystrybutorem urządzeń z serii Dante AVIO, produkowanych przez twórców formatu Dante, australijską firmę Audinate.

 

Format Dante stał się już w zasadzie standardem połączeń sieciowych, zarówno w zastosowaniach scenicznych jak i instalacyjnych. Dzięki rodzinie adapterów z serii Dante AVIO do sieci Dante można podłączyć każde urządzenie posiadające analogowe wejścia lub wyjścia audio w formacie liniowym. Oznacza to, że w istniejące środowisko Dante można bez problemu zaimplementować np. ulubiony analogowy mikser, kolumny głośnikowe, systemy bezprzewodowe, di-boxy czy nawet instrumenty klawiszowe.  

 

W ofercie znajdują się również adaptery formatów cyfrowych AES3 oraz USB, zatem podłączenie do sieci Dante laptopa lub innego urządzenia mobilnego wyposażonego w USB staje się banalnie proste. Wszystkie modele z wejściami analogowymi pracują z rozdzielczością do 96 kHz, podobnie model AES3. Wersja USB obsługuje maksymalnie 48 kHz. Jakość wykonania urządzeń Dante AVIO wskazuje, że przygotowano je do trudnych warunków scenicznych i na długie lata pracy. Ceny skalkulowano bardzo przyjaźnie dla użytkownika i zaczynają się od 129 euro SRP.

 

 

Dostępne wersje:

 

  • Analog Input - 1 kanał
  • Analog Input - 2 kanały
  • Analog Output - 1 kanał
  • Analog Output - 2 kanały
  • AES 2 x In, 2 x Out
  • USB 2 x In, 2 x Out

 

 

 

 


PRODUCENT: Audinate - www.audinate.com

DYSTRYBUTOR:Lauda Audio - www.lauda-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)