Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Klub Muzyczny „Wytwórnia” i LEO

Klub Muzyczny „Wytwórnia” i LEO 

Jeden z najbardziej renomowanych klubów muzycznych w Polsce, po wielu tygodniach testów różnych rozwiązań z zakresu systemów nagłośnienia dokonał wyboru i postawił na system liniowy Lyon marki Meyer Sound.

 

Firma POLSOUND Sp. z o.o. cieszy się niezmiernie, iż Łódzki Klub MuzycznyWytwórnia dołączył do grona użytkowników najwyższej klasy systemów z rodziny MEYERSOUND LEO!

 

 

Dynamika, neutralność brzmienia gwarantująca najwyższą jakość w każdym gatunku muzycznym, zgodność fazowa, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz bezkompromisowa jakość, sprawiły, że to właśnie LYON stanowić będzie główny system nagłośnienia.

 

 

Podczas wymagających prezentacji, system LYON zaprezentował swój ogromny potencjał, potwierdzając, iż MEYERSOUND to producent systemów nagłośnienia dla wszystkich tych, dla których doskonałe brzmienie i jakość stanowią główną wartość.

 

 

Pierwsze koncerty za nami, kolejne niesamowite wydarzenia przed nami. Zapraszamy do doświadczania brzmienia doskonałych artystów, idealnie komponujących się z bezkompromisową jakością dźwięku, wydobywającą się z systemu LYON!

 


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR:Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)