Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > JBL VTX i Soundcraft Vi w Środzie Wielkopolskiej

JBL VTX i Soundcraft Vi w Środzie Wielkopolskiej 

Wraz ze zbliżającym się sezonem nowy system liniowy zawitał do rodzimej firmy rentalowej.

 

SCENA SYSTEM Światło i Dźwięk weszła w posiadanie riderowego systemu JBL. Firma Jakuba Budasza zdecydowała się na 18 modułów szerokopasmowych VTX V20 zasilanych dedykowanymi końcówkami Crown iTech4x3500HD.

„Wybór padł na VTX-a z kilku powodów: jego riderowość, idealne gabaryty, niska waga i naprawdę fenomenalna metoda „kątowania” systemu. Dodam, że skuteczność i brzmienie systemu powaliły nas na kolana. No i sprawa mega ważna - wsparcie i zaangażowanie ludzi. Nie sposób tu nie wymienić Leszka, Witka, Oskara, Michała z ESS Audio a także ludzi z naszego otoczenia. Radek, Kisiu, Tomek, to osoby, dzięki którym w mojej ocenie mamy u siebie najlepszy system i team.

 


na zdjęciu Jakub Budasz

 

Plany na przyszłość? Czas pokaże. Przed nami pierwszy sezon, którego już nie możemy się doczekać. Dalsze inwestycje będą związane także z rodziną Harmana, ponieważ do zestawów JBL i Crown dołączył Soundcraft Vi3000 z dedykowanym stageboxem” – powiedział Jakub Budasz z firmy Scena System Światło i Dźwięk.

 

 

 

Uzupełnieniem VTX’ów jest 12 subwooferów STX828S zasilanych Crown XTi6002. Ponadto do Środy Wielkopolskiej trafił system monitorowy składający się z ośmiu JBL VRX915M i Crown’ów XTi.


PRODUCENT: JBL - www.jblpro.com

DYSTRYBUTOR:ESS Audio - www.essaudio.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Scena System - www.scenasystem.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)