Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Igrzyska olimpijskie z TRIASem

Igrzyska olimpijskie z TRIASemTRIAS zapewnia oprawę multimedialną w studiu sportowym Telewizji Polskiej w Warszawie zaprojektowanym specjalnie na potrzeby XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 

 

TRIAS dostarczył ekran z plazmowych monitorów bezszwowych w układzie 24x3 oraz  mikser Christie Vista Spyder X20 1608. Monitory zostały zamontowane w półokręgu tworząc kluczowy element scenografii studia. Służą one do wyświetlania elementów graficznych oraz materiałów wideo prezentujących relacje z rozgrywek sportowych. Dynamiczna forma scenografii uatrakcyjnia dodatkowo rozmowy prowadzone przez komentatorów i zaproszonych gości. Dzięki temu widzowie mogą w pełni przeżywać sportowe emocje i poczuć ducha tego wielkiego święta, jakim są Igrzyska Olimpijskie. 

Projekt scenografii studia przygotowały Klaudia Solarz i Aneta Trześniowska. Za kreację i produkcję odpowiedzialna była Telewizja Polska. Z ramienia TRIAS produkcją zajmuje się Kornelia Kubańska-Kur, a koordynacją i logistyką Maciej Kieszek. Kierownikiem ekipy technicznej jest Dariusz „Bany” Banasiak.

 

 

Promowanie idei ruchu olimpijskiego ma dla TRIASU szczególne znaczenie. W zaszłym roku firma dołączyła do grona partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W ramach współpracy zapewnia wsparcie działalności Centrum Olimpijskiego w Warszawie, które jest miejscem spotkań środowiska sportowego, olimpijczyków, ludzi kultury, sztuki i biznesu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, TRIAS służy pomocą przy organizacji kongresów, seminariów spotkań biznesowych i innych imprez odbywających się w Centrum.

W ramach współpracy z PKOl na czas trwania igrzysk TRIAS dostarczył do Centrum Olimpijskiego ekran z monitorów bezszwowych w układzie 4x4. Transmitowano na nim ceremonię otwarcia, a obecnie służy do wyświetlania m.in. relacji z rozgrywek sportowych. Dodatkowo TRIAS zapewnił oprawę oświetleniową podczas ślubowania polskiej reprezentacji przed wyjazdem na Igrzyska Olimpijskie do Londynu.

 


www.trias.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Ves - www.ves.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)