Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Hi-strip od firmy ARAM na Sylwestrowej Mocy Przebojów

Hi-strip od firmy ARAM na Sylwestrowej Mocy PrzebojówPodczas Sylwestrowej Mocy Przebojów transmitowanej na żywo w telewizji Polsat miały swój debiut nowe urządzenia: Hi-strip'y – wprowadzone na rynek przez firmę ARAM. Prawie 400 sztuk Hi-stripów zostało zainstalowane w olbrzymiej scenografii multimedialnej jaka stanęła na Warszawskim placu MDM.

 


Fourlight „Hi-strip” to listwy video, wykorzystywane w budowie nowoczesnych scenografii multimedialnych. Charakteryzują się z pełną gamą kolorów, wysoką rozdzielczością 12,5mm i dużą częstotliwością odświeżania. Dzięki zastosowaniu super-jasnych diod 5050, są też bardzo jasne dzięki czemu jest to także doskonałe urządzenie oświetleniowe w którym mamy kontrolę nad każdą diodą niezależnie!

Możliwości ich wykorzystania są niemal nieograniczone, od niezwykle jasnych wyświetlaczy o dowolnym kształcie i formie aż po niepowtarzalne efekty świetlne. Hi-strip to idealny produkt do tworzenia nowoczesnych scenografii zarówno telewizyjnych, scenicznych jak i na pokazy mody, eventy a także konferencje. Stopień ochrony IP65 umożliwia pracę w dowolnych warunkach pogodowych a wbudowany zasilacz i inteligentne rozwiązania okablowania pozwalają stosunkowo łatwo tworzyć bardzo rozległe instalacje świetlno-multimedialne. W ofercie ARAMu już od 1 stycznia 2013 dostępna jest duża ilość tych urządzeń.

Sylwestrowa Moc Przebojów to coroczna impreza transmitowana przez Telewizję Polsat, w tym roku scenografię zaprojektował Michał Białousz, projekt i realizację oświetlenia wykonał Scott Person a wizualizacje to dzieło Piotra Szablińskiego. Hi-Stripy ARAM dostarczył na zlecenie firmy Wizja.

 

 


www.aram.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Aram - www.aram.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)