Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Elation na finale Super Bowl

Elation na finale Super Bowl 

Elation Rayzor 760

Na finale Super Bowl

 

Co roku podczas finału Super Bowl, który jest największym wydarzeniem sportowym w USA, odbywają się w przerwie meczowej (tzw. Halftime Show) widowiskowe koncerty. Tegoroczną imprezę uświetnili tacy artyści jak Maroon 5, Travis Scott oraz Big Boi, przez co projektanci oświetlenia musieli tak dobrać sprzęt, by spełniał najwyższe światowe standardy.

 

Bob Barnhart, odpowiedzialny za projekty oświetlenia ostatnich dwudziestu finałów Super Bowl, na tegoroczne sportowe święto wybrał ruchome głowy marki Elation – model Rayzor 760.  Te potężne urządzenia, wyposażone są w 7 x 60W RGBW źródeł LED, przy możliwym zoomie od 5 do 77 stopni. Dodatkowo urządzenia wyposażone są w najnowszą technologię SparkLED oraz szybki i płynny ruch Pan i Tilt. Technologia SparkLED polega na wykorzystaniu 28 indywidualnych białych LEDów, rozmieszczonych wewnątrz soczewki, tak by móc stworzyć dodatkową, unikatową warstwę efektową. Oczywiście każde z siedmiu źródeł światła jest niezależnie kontrolowalne, a razem dostarczają aż 8000 lumenów przy mocy 420W.

 

 

Wspomniany projektant oświetlenia finału Super Bowl wykorzystał w czasie imprezy 45 urządzeń Rayzor 760 rozlokowanych w długim rzędzie ustawionym za sceną. Dzięki temu utworzyły one niesamowitą „ścianę świetlną”, gwarantując odbiorcom niezapomniane przeżycia wizualne. Najważniejsze spostrzeżenie, którym Barnhart podzielił się po wydarzeniu, to fakt, że cała linia ułożona z głów Rayzor 760 doskonale wypadła na tle pozostałych ponad stu innych wielkoformatowych punktów oświetleniowych i w czasie występu żaden produkt Elation nie wymagał specjalnej uwagi, ani nie zawiódł w żaden sposób obsługi.

 


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR:Elation Professional - www.elationlighting.eu/pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)