Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Ecler w warszawskiej restauracji Der Elefant

Ecler w warszawskiej restauracji Der ElefantW jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Warszawie, w którym nie tylko możemy zjeść dania z różnych zakątków świata, ale również posłuchać muzyki w doskonałej jakości przy lampce wina.

 

 

Historia restauracji dzieli się na dwa okresy. Der Elefant powstał w 1990 r. i był to jeden z pierwszych pubów restauracyjnych w Warszawie. Gdy po dwudziestu latach lokal zamknięto na czas generalnego remontu, nikt nie przypuszczał, że za trzy lata otworzy się nowy Der Elefant, który wystrojem, kuchnią i klimatem ponownie wyznaczy trendy dla innych restauracji. Zaprojektowany z wielkim rozmachem dziedziniec, przez który wchodzi się do restauracji, latem zamienia się w przytulne i eleganckie patio. W środku, na trzech poziomach czekają na gości zróżnicowane klimatycznie sale. Autorem projektu dziedzińca i niektórych sal restauracyjnych jest Allan Starski, laureat Oscara za scenografię do filmu „Lista Schindlera” autorstwa Stevena Spielberga.

 

 

W tego typu obiekcie nie mogło zabraknąć nagłośnienia strefowego. Lokal po konsultacjach z firmą Phono Media zdecydował się na rozwiązania oferowane przez markę Ecler, której to Phono Media jest oficjalnym dystrybutorem na terenie naszego kraju.

 

 

Dystrybutor zaprojektował odpowiednie rozwiązanie, tak aby klienci restauracji mogli swobodnie rozmawiać, ale zarazem słyszeć muzykę, a co najważniejsze – obsługa lokalu bez najmniejszych problemów mogła kontrolować poszczególne strefy w obiekcie.

 

 

W Der Elefant użyto cyfrowej matrycy routingu (MIMO88), dwóch wielokanałowych końcówek mocy (MPA 4-400R), wielokanałowego wzmacniacza z wbudowanym transformatorem na linię 100V (NZA 4-700), ośmiu ściennych paneli kontrolnych (pięć WPmVOL i trzy WPmVOL-SR) oraz czterech głośników instalacyjnych marki Ecler (IC6).


PRODUCENT: Ecler - www.ecler.com

DYSTRYBUTOR:Phono Media - www.phonomedia.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)