Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
> Dynacord na stadionie miejskim w Jastrzębiej-Zdróju

Dynacord na stadionie miejskim w Jastrzębiej-Zdróju 

Zlokalizowany w centrum miasta Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju, to wielofunkcyjny monitorowany obiekt sportowy, należący do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, z 6 tysiącami miejsc siedzących. Za realizację przedsięwzięcia odpowiada firma Tommex.

 

W ostatnim czasie, w związku z awansem GKS 1962 Jastrzębie S.A. do II Ligi, stadion został wyremontowany w ramach przystosowania obiektu do sezonu drugoligowego. Na stadionie pojawiło się również nowe nagłośnienie, zwiększające komfort pracy spikera.

Do nagłośnienia trybun na stadionie wykorzystano dwa trójdrożne zestawy głośnikowe Community R35-3896 oraz osiem dwudrożnych zestawów głośnikowych R.5-99Z.

 

 

Znajdujące się w obiekcie głośniki napędzają dwukanałowe końcówki mocy C 2800 FDi (2 × 1400 W) i C 3600 FDi (2 × 1800 W). Dwie zastosowane jednostki w zupełności wystarczą, aby zapewnić odpowiednie nagłośnienie dla sześciu tysięcy osób w trakcie meczów. Nowe końcówki mocy cechują się najwyższej jakości przetwarzaniem wspartym technologią FIR Drive, najlepszymi w swojej klasie rozwiązaniami technologicznymi i wydajnością.

 

 

Seria C jest przeznaczona do instalacji stałych, w których końcówki mocy odpowiedzialne są za napędzenie głośników odtwarzających muzykę tła, jak również za muzykę wykonywaną na żywo w miejscach kultu, barach bądź centrach artystycznych, tudzież głos spikera. Zastosowane wzmacniacze mają możliwość zasilenia głośników z linii 70/100 V, jak również konstrukcji niskoimpendancyjnych. Na ich pokładzie znajdziemy także złącza Euroblock, dzięki którym możemy nimi sterować zdalnie (GPIO), zastosować wygodne okablowanie, a także zdalnie włączać i wyłączać jednostki.

 

Centralny punkt instalacji znajduje się w pomieszczeniu komentatora, gdzie za pośrednictwem konsolety Dynacord CMS-1000 użytkownik może sterować systemem nagłośnienia.

 

Projekt oraz dostawę sytemu nagłośnienia dla Stadionu w Jastrzębiu-Zdroju zrealizowała firma TOMMEX Żebrowscy Sp. J.


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR:Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE INSTALACJE

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)