Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Digital Stage Europe

Digital Stage Europe 

W dniach od 7 do 9 marca 2019 roku, Targi Kielce będą gospodarzem pierwszej edycji Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT. Impreza dedykowana jest specjalistom z branży estradowej. Program zapowiada się niezwykle interesująco, a w nim, m.in. premiery sprzętu, konferencje, darmowe szkolenia i prezentacje!

 

Wydarzenie powstało z myślą o osobach zaangażowanych w techniczną obsługę wydarzeń scenicznych i eventów a także w celu wzmocnienia tego sektora gospodarki. Digital Stage Europe to połączenie bogatej oferty targowej z szeregiem konferencji i szkoleń. Premierowe targi są odpowiedzią dla rozwoju rynku nagłośnieniowego oraz oświetleniowego i wzrastającego zapotrzebowania na dodatkową przestrzeń biznesową.

 

Jak wynika z podsumowania Związku Producentów Audio Video oraz Międzynarodowej Federacji Przemysłu Muzycznego (IFPI) w 2017 roku przychody ze sprzedaży muzyki wzrosły w Polsce o 6%, a na świecie o 8,1%. Nowe wydarzenie w kieleckim ośrodku targowym to szansa nawiązywania kontaktów między firmami z branży i doskonałe miejsce do przedstawienia premier produktowych i muzycznych.

 

 

Podczas Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT będzie można zobaczyć, m.in. najnowszy sprzęt studyjny, estradowy, nagłośnieniowy czy oświetleniowy. Wydarzenie, którego gospodarzem są Targi Kielce adresowane jest do  realizatorów dźwięku, właścicieli studiów nagraniowych, zawodowych DJ’ów, profesjonalnych i amatorskich zespołów muzycznych, kompozytorów, producentów i wydawców muzycznych oraz producentów i techników radiowych.

 

Digital Stage Europe jest dla wszystkich, którzy na różnych płaszczyznach mają do czynienia z dźwiękiem, muzyką i światłem. Wśród zwiedzających znajdą się także dyrektorzy i pracownicy techniczni filharmonii, teatrów, kin czy domów kultury.

 

W programie Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT znajdzie się, m.in.: wystawa sprzętu, prezentacje nowości, warsztaty, szkolenia oraz konkursy dla branży studyjnej i pro audio. Eventowi będzie towarzyszyć między innymi Konkurs Nagraniowy OSKArec oraz VI Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków OSKA – oba te wydarzenia odbędą się pod patronatem Polskiej Sekcji Audio Engineering Society (AES).

 

 

ZAKRES BRANŻOWY

 

Sprzęt estradowy (producenci i firmy rentalowe):

 

 • nagłośnienie (kolumny, końcówki mocy, equalizery, procesory dźwięku, systemy rejestracji, miksery, okablowanie, zestawy bezprzewodowe (nowe jako wyrób, oraz usługi ich wynajmu)
 • sceny, zadaszenia, podwieszenie, wygrodzenia, systemy namiotowe
 • mikrofony
 • oświetlenie (reflektory, lasery, LED’y, konsolety sterowania oraz oprogramowanie)
 • wynajem telebimów
 • efekty estradowe (wytwornice dymu, wyrzutnie ognia)

 

Wyposażenie studiów nagraniowych:

 

 • stoły mikserskie, konsolety, monitory studyjne
 • oprogramowanie do nagrywania i masteringu

 

Sprzęt dla DJ’ów

 

 • gramofony
 • słuchawki
 • miksery

 

Wygłuszenia studiów (pianki i plexi)

 

Nagłośnienie budynków i obiektów wielkokubaturowych

 

Producenci case’ów

 

Firmy z branż pokrewnych: wideorelacje z imprez, obsługa filmowa z drona, podnośniki, techniki filmowe i AV, żyroskopy i stabilizatory, komunikacja (krótkofalówki)

 

Sprzęt nagłośnieniowy do domu (producenci, dystrybutorzy) – zestawy stereo, kina domowe, słuchawki

 

Patronatem medialnym Digital Stage Europe PRO AUDIO and LIGHT EVENT objęli:

OOH Magazine, Event OOH, Portalnoglosnieniowy.eu, e-muzyk.eu, MICE Poland oraz eventmanagement Polska.

 

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)