Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > David Prince nowym dyrektorem Community

David Prince nowym dyrektorem Community 

Community Professional Loudspeakers ogłasza Davida Prince’a nowym dyrektorem działu inżynierii i rozwoju technologii.  

 

David Prince ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu, modelowaniu i pomiarze głośników oraz przygotowywaniu ich do produkcji. Prince przeszedł do Community z Knowles Electronics, gdzie był kierownikiem ds. rozwoju produktu. Wcześniej Prince zajmował stanowisko dyrektora ds. rozwoju zaawansowanego w Tymphany. Był też starszym  inżynierem  naukowym  w Jensen International oraz pracował siedem lat z Richardem Talaske jako konsultant akustyczny. Prince ukończył licencjat w dziedzinie fizyki na Uniwersytecie Illinois, studiował akustykę w ramach programu stworzonego przez Uniwersytet Stanowy Floryda i Uniwersytet Stanu Pensylwania.

Jest byłym przewodniczącym AES Standards Committee on Loudspeaker Modeling and Measurement, zasiada w komitetach technicznych Acustical Society of America oraz jest członkiem Zarządu Emerytowanych Dyrektorów (Board of Directors Emeritus) w stowarzyszeniu Association of Loudspeaker Manufacturing & Accoustics International.  

 

„Jestem zachwycony przystąpieniem do Community. Jest to ważny czas w historii firmy” powiedział Prince. „Spółka jest szanowana i uznana na całym świecie oraz posiada imponujący dorobek w wysokiej jakości produktach. Nie mogę się doczekać pracy z zespołem Community, tworzeniem nowych głośników oraz rozwojem technologii ich modelowania i pomiarów.”

 

„Jako że Community stawia na dalszy rozwój, David Prince jest silnym wsparciem dla naszego zespołu. Jego wykształcenie oraz doświadczenie jako inżyniera, konsultanta akustycznego oraz dyrektora technicznego bardzo mu się przydadzą w nowej roli” – skomentował Steve Johnson, prezes zarządu Community.


PRODUCENT: Community - www.communitypro.com

DYSTRYBUTOR:Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)