Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Coolux w strukturach Christie

Coolux w strukturach ChristiePochodząca z Kolonii firma Coolux GmbH, jeden z najbardziej uznanych dostawców rozwiązań 3D, media serwerów oraz systemów do renderowania obrazu w czasie rzeczywistym, a także systemu do śledzenia akcji scenicznej Track ID, została włączona w struktury firmy Christie i obecnie będzie funkcjonowała pod nazwą Global Market Solutions.

 

Wiceprezes Global Market Solutions oświadczył: „Celem firmy Christie będzie rozwój branży oraz wprowadzanie na rynek kompleksowych rozwiązań z zakresu zaawansowanych aplikacji takich jak: mapping, broadcasting czy wielkoformatowe projekcje; połączenie obydwu firm jest naturalnym krokiem w kierunku rozwoju. (…) Możliwość realizacji prewizualizacji, a także renderingu w czasie rzeczywistym pozwoli twórcom i autorom wizualizacji na kreacje projektów nieograniczonych rozwiązaniami technicznymi. Połączenie obydwu firm jest dobrodziejstwem dla wszystkich tych, którzy potrzebują zaawansowanych technologii zarządzania wieloma urządzeniami wyświetlającymi obraz, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą tworzyć i zarządzać materiałami przygotowywanymi do wyświetlania na tych urządzeniach”.

 

 

Zadowolenie z połączenia firm wyraził również prezes firmy Coolux, wskazując na to, że Christie jest uznaną firmą z imponującym dorobkiem na rynku multimediów, który przełoży się teraz na tworzenie zupełnie nowych produktów zaspokajających wymagania rynku w zakresie synchronizacji i wyświetlania pokazów zaskakujących publiczność. Jak przyznają użytkownicy, już wcześniej wielu z nich korzystało z systemów łączących rozwiązania Coolux oraz Christie, więc krok polegający na integracji obydwu marek jest naturalną drogą rozwoju, która z pewnością przyniesie wiele interesujących rozwiązań.


PRODUCENT: Coolux - www.coolux.de

DYSTRYBUTOR:LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)