Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Cast Software BlackTrax w TSE

Cast Software BlackTrax w TSE 

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że firma TSE zakupiła system BlackTrax od Prolight sp. z o.o., stając się jedyną firmą w Polsce posiadającą to urządzenie na własność.

 

BlackTrax to najnowocześniejszy obecnie na świecie system śledzenia obiektów w ruchu w czasie rzeczywistym oraz w osiach X, Y, Z (odchylenie, nachylenie, rotacja). Jest to jedyne urządzenie, które wraz z media serwerem D3 umożliwia mapping 360° na ruchomych obiektach.

System BlackTrax daje możliwość definiowania stref w przestrzeni wirtualnej, która jest odwzorowana w rzeczywistości. System (znaczniki i kamery) działa w podczerwieni, wspomagając się komunikacją radiową. Precyzyjnie definiuje położenie i ruch obiektu, po czym wykorzystuje tę informację do kontroli różnorodnych urządzeń: dźwięku przestrzennego, oświetlenia automatycznego, media serwerów i projekcji wideo oraz automatycznych kamer – wszystko w czasie rzeczywistym!  Otwarty protokół wymiany danych pozwala użyć serwer BlackTrax do sterowania  różnymi systemami automatyki scenicznej.

 

 

Możliwości realizacji są uzależnione jedynie od wyobraźni. BlackTrax usprawni przygotowanie i realizację najbardziej wymagających widowisk oświetleniowo-multimedialnych, jednocześnie umożliwiając uzyskanie efektów dotąd niespotykanych – na przykład realizację wspomnianego mappingu 360° na obiektach ruchomych czy dynamiczną interakcję aktora z obrazem. Umożliwia również inteligentne śledzenie obiektów w ruchu, w czasie rzeczywistym, zarówno światłem, jak i multimediami, a także na przeniesienie projekcji na ruchome elementy scenografii lub postacie.

BlaxTrax świetnie sprawdza się w branży rozrywkowej – podczas spektakli, koncertów, w studiach telewizyjnych. System jest mobilny, elastyczny i łatwy w obsłudze, tak aby spełnić wymagania również mniejszych produkcji.


PRODUCENT: CAST Software - www.cast-soft.com

DYSTRYBUTOR:Prolight - www.prolight.com.pl LTT - www.ltt.com.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: TSE - www.tse.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)