Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > CLF Lighting w dystrybucji PS Teatr

CLF Lighting w dystrybucji PS Teatr 

Pod koniec 2016 roku w dystrybucji PS Teatr znalazła się nowa marka produkująca oprawy oświetleniowe.

 

CLF Lighting to holenderska marka, która tworzy wysokiej jakości oprawy oświetleniowe na rynek estradowy, teatralny i telewizyjny. W swojej ofercie ma specjalnie dobrane urządzenia o wysokiej wydajności, głębokich kolorach i wszechstronnych możliwościach zastosowania, aby spełnić wymagania różnych instalacji. Reflektory CLF to nowoczesne narzędzia, w których źródłem światła są LED-y. Producent skupił się na stworzeniu typowo riderowych konstrukcji – trwałych, odpornych na uszkodzenia opraw, często wodoodpornych (IP65) w przystępnej cenie.

 

 

Urządzenia CLF wyposażone są w system szybkiego montażu CLF Quick Lock System, dzięki któremu ich zawieszanie na kratownicach jest niezwykle proste i szybkie. Niektóre modele, jak np. naświetlacz ARES, mają system filtrów optycznych, dzięki którym można, w zależności od potrzeb, zmieniać wiązkę światła.

 

 

Ciekawym urządzeniem w portfolio producenta jest Juno – działający na baterii do 12 godzin naświetlacz do zastosowań zewnętrznych (wodoodporny, klasa IP65).

 

 

Oprawy oświetleniowe CLF Lighting zdobyły już uznanie na całym świecie, były wykorzystywane m.in. podczas koncertów takich gwiazd jak Martin Garrix, Robbie Williams czy Pink Floyd. Teraz dostępne są także w Polsce, w dystrybucji PS Teatr.

 


PRODUCENT: CLF Lighting - www.clf-lighting.com

DYSTRYBUTOR:P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)