Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Aplauz ogłasza promocję mikrofonów studyjnych Sennheiser

Aplauz ogłasza promocję mikrofonów studyjnych Sennheiser 

Zabrzmij profesjonalnie na lato! Promocja na mikrofony Sennheiser trwa od 29.05.2017 do 31.08.2017, a produkty możecie nabyć w Autoryzowanych Salonach Sennheiser w Polsce oraz na stronie sennheiser.pl.

 

Na początek lata proponujemy wyjątkowe ceny na studyjne mikrofony pojemnościowe marki Sennheiser. Profesjonalny mikrofon wielkomembranowy z pięcioma charakterystykami kierunkowości - model MK 8 - kosztuje teraz jedynie 2280 zł, a w komplecie z uchwytem przeciwwstrząsowym MKS 4 - tylko o 300 zł więcej! Natomiast MK 4 - mikrofon wielkomembranowy słynący z doskonałej jakości brzmienia i minimalnych szumów własnych - można kupić w cenie poniżej tysiąca złotych!

MK 8 to mikrofon studyjny, który dysponuje profesjonalnymi możliwościami i znakomitym brzmieniem przy niewiarygodnie niskiej cenie. Przetwornik elektroakustyczny w tym modelu złożony jest z dwóch membran, dzięki czemu można w nim ustawić pięć różnych charakterystyk kierunkowości: od dookólnej przez kardioidalną do ósemkowej. Dodatkowe funkcje mikrofonu to: 3-pozycyjny przełącznik filtra dolnozaporowego oraz 3-pozycyjny tłumik poziomu sygnału. Mikrofon charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomiem SPL i minimalnymi szumami własnymi. Teraz można go kupić w cenie 2280 zł.

MK 4 jest uproszczoną wersją wspomnianego modelu, który dysponuje tyko jedną charakterystyką kierunkowości (kardioidalną) i podobnymi parametrami: poziomem ciśnienia akustycznego aż 140 dB, a szumów własnych - zaledwie 10 dB. Jego cena promocyjna wynosi jedynie 999 zł w komplecie z „sztywnym” uchwytem, a z profesjonalnym koszem - 1299 zł.

 

Promocja trwa od 29.05.2017 do 31.08.2017 w Autoryzowanych Salonach Sennheiser w Polsce oraz na stronie sennheiser.pl.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR:Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)