Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Allen & Heath dLive w trasie z Kortez Trio

Allen & Heath dLive w trasie z Kortez Trio 

Realizacją dźwięku koncertów Korteza zajmuje się Michał Przytuła, który na co dzień używa systemu Allen & Heath dLive C1500 wraz z MixRackiem CMD32.

 

Kortez to pseudonim artystyczny Łukasza Federkiewicza – młodego muzyka pochodzącego z Krosna. Kortez ukończył szkołę muzyczną, gra na fortepianie, gitarze, basie i puzonie. W 2013 roku wziął udział w programie Must Be the Music. Właśnie tam wypatrzył go szef wytwórni Jazzboy – Paweł Jóźwicki. Od tego momentu kariera muzyczna Korteza rozwija się w mgnieniu oka, a bilety na jego koncerty wyprzedają się na pniu. Trwa właśnie trasa koncertowa promująca „Mój Dom” – drugi album artysty.

Realizacją dźwięku koncertów Korteza zajmuje się Michał Przytuła, który na co dzień używa systemu Allen & Heath dLive C1500 wraz z MixRackiem CMD32. „System ma potężne możliwości konfiguracyjne (ekspandery DX i porty rozszerzeń), poza tym jest solidnie wykonany i bardzo stabilny w działaniu. Algorytm Dyn8, obecny w softwarze od wersji 1.4, jest niezastąpionym narzędziem w walce z najbardziej »krzykliwymi« systemami P.A. Zaletą dLive są także aplikacje do zdalnego sterowania, które umożliwiają użytkownikom intuicyjną i wygodną pracę przy stabilnym połączeniu WiFi. Sądzę, że każdy użytkownik polubi też w dLive sporą bibliotekę dobrze brzmiących efektów” – mówi Michał Przytuła. „dLive jest moim pierwszym wyborem przy mobilnych aplikacjach. Jego moc obliczeniowa w porównaniu ze stabilnością, gabarytami, wagą i wreszcie ceną nie mają sobie równych.”


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR:Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)