Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Adamson podwaja rozmiary produkcji, by zaspokoić potrzeby rynku

Adamson podwaja rozmiary produkcji, by zaspokoić potrzeby rynku 

Adamson Systems Engineering od niedawna oficjalnie funkcjonuje na rozszerzonej przestrzeni swojej kanadyjskiej siedziby w Port Perry, mierzącej 3 716,12 m2. Firma napędzana przez trzy lata szybkiego wzrostu i rozwoju, rozszerza swoją sieć sprzedaży żeby zaspokoić rynkowy popyt.

 

Nowa fabryka, przeznaczona jest wyłącznie do produkcji i R&D, przebudowany został również pierwotny budynek. Wszystko po to aby usprawnić rozwój produktu, badania rynkowe i edukację o produktach marki.

Wraz z poprawą architektury Adamson, zainwestował również w maszyny i technologię produkcji, w celu podniesienia jej wydajności. Należą do nich nowe frezarki CNC, maszyny frezowe i częściowo zautomatyzowane linie produkcyjne, wszystko w celu utrzymania pozycji branżowego lidera innowacyjności.

„Ta znacząca inwestycja utrwala pozycję firmy jako lidera produkcji i kluczowych technologii w Kanadzie” – mówi CEO Adamson Systems Engineering, Brock Adamson. „Integracja wszystkich etapów produkcji, począwszy od surowego żelaza, po wykończony głośnik, pozwala naszym inżynierom tworzyć faktyczne produkty dużo szybciej i dostarczać sprzęt, który nie jest ograniczony w wydajności poprzez priorytety określone przez zewnętrznych dostawców. Eliminacja outsourcingu zapewnia nam ochronę praw własności intelektualnej i utrzymuje wokół niektórych procesów produkcyjnych tajemnice własności" - dodaje.

Ekspansja jest bezpośrednio powiązana z ciągłym wzrostem sprzedaży na przestrzeni ostatnich trzech lat. „Od 2014 roku nasza sprzedaż, każdego kolejnego roku wzrasta o 40%” – mówi James Oliver, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży. „Zobowiązaliśmy się zarówno do rozszerzenia naszych możliwości produkcyjnych, a także zwiększenia tempa, w jakim wprowadzamy nowe produkty na rynek. Nasza infrastruktura to także nowy personel, który znacząco usprawnił proces przewidywania potrzeb odbiorców, a tym samym dostarczania na rynek wydajnych produktów”. Największa inwestycja w czynnik ludzki objęła zespół inżynierów, który od dłuższego czasu był uważany za jeden z najsilniejszych i przyszłościowych zespołów w branży.

 

 

Benoit Cabot, dyrektor badań i rozwoju spółki przyznaje, że teraz jego zespół pracuje bardziej skutecznie, na przestrzeni czterech różnych oddziałów. „W ciągu trzech ostatnich lat czterokrotnie zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych inżynierów” – dodaje Cabot. „Znajdujemy się w fazie szybkiego wzrostu, więc zatrudniamy tyle pracowników, ile to możliwe. Nasze nowe laboratoria zapewniają nam niezwykle wydajną i efektywną współpracę”.

Adamson skupia się również na rozwoju cyklu szkoleń, treningów i prezentacji produktowych w swojej powiększonej siedzibie. „Nasz ostatnio wdrożony cykl certyfikowanych szkoleń, to nasza deklaracja wsparcia i rozwoju umiejętności, użytkowników naszego systemu” – dodaje Product and Brand Manager Mark Weber. „Na naszej stronie internetowej znajduje się osobna zakładka poświęcona edukacji i cyklom szkoleniowym. To pozwoli nam na efektywne szkolenia naszych partnerów, tu w naszej kanadyjskiej siedzibie. Przede wszystkim, połączy to jednak naszych partnerów na całym świecie bezpośrednio z osobami, które projektują i produkują jeden z najbardziej dynamicznych systemów nagłośnieniowych na rynku”. 

Ostatnie certyfikowane szkolenie Adamson, zorganizowane przez wyłącznego dystrybutora marki w Polsce firmę ProAUDIO-AVT odbyło się 21-22 marca we Wrocławiu. Więcej informacji na temat szkoleń i produktów marki znajdziecie Państwo bezpośrednio u dystrybutora.


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR:ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)