Testy > U-44
Google Analytics
UDOSTĘPNIJ:
Poleć znajomemu

TEST - ZOOM U-44

Interfejsy audio stały się narzędziem bardzo powszechnym, dostępnym w różnych konfiguracjach technicznych oraz cenach. Producenci muszą starać się coraz bardziej precyzyjnie dopasować do rosnących oczekiwań klientów, jednocześnie trzymając się objętej strategii technologicznej i jakościowej. Firma Zoom wychodzi naprzeciw klientom potrzebującym urządzenia w stu procentach mobilnego, prezentując interfejs U-44.

 

Firma Zoom od lat stawia wysoko poprzeczkę swoim projektantom. Nie chodzi tutaj tylko o jakość komponentów i samego wykonania, ale też o innowacyjność i współpracę z urządzeniami mobilnymi. Model U-44, jako ten współpracujący zarówno z iPadem, jak i z wieloma zaprojektowanymi dla niego rozszerzeniami, może być propozycją bardzo uniwersalną oraz wielozadaniową.

 

 

tekst

Jarosław Bociański

Muzyka i Technologia

CAŁY TEKST TEGO ARTYKUŁU
można przeczytać w Magazynie
Muzyka i Technologia
1/ 2017
ZAMÓW


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM F8

Zoom F8 Multi-Track Field Recorder to urządzenie wielozadaniowe, reklamowane jako sprzęt dla filmowców oraz sound designerów. Naszym zdaniem można je wykorzystywać w każdych warunkach – zarówno studyjnych, jak i plenerowych.

ZOOM Q4n

Kamera, pomimo kompaktowych rozmiarów i niewygórowanej ceny, potrafi zaskoczyć jakością. W przypadku materiału wideo sprawdzają się wysoka rozdzielczość i świetnie działające algorytmy dostosowujące parametr gamma do zastanych warunków.

ZOOM Q8

Japońska firma Zoom od lat słynie z wysokiej jakości urządzeń rejestrujących. Producent postanowił wykorzystać swoje doświadczeniu, tworząc kamerę cyfrową z możliwością zastosowania rożnych mikrofonow i funkcją wielościeżkowej rejestracji materiału audio.

ZOOM TAC-8

Zoom TAC-8 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które potrzebują wielokanałowego i szybkiego interfejsu audio, zapewniającego szeroki wachlarz połączeń. Jego możliwości i wszechstronność zastosowań powodują, że bez problemu może pełnić rolę jednostki centralnej w półprofesjonalnym i domowym studiu nagrań.