Testy > Studio 192 Mobile
Google Analytics
180
UDOSTĘPNIJ:
Poleć znajomemu
26-11-2016

TEST - PreSonus Studio 192 Mobile

PreSonus jest marką rozpoznawalną zarówno wśród realizatorów dźwięku pracujących na scenie, jak i w studiu. Jako jedna z niewielu firm znacząco zaciera granicę między wspomnianymi dwoma profesjami, a wszystko za sprawą technologii Active Integration, która umożliwia łączenie konsolet, interfejsów i oprogramowania w jeden rozbudowany system. Z jej dobrodziejstw korzysta również testowane urządzenie.

 

Prezentowany interfejs audio należy do grupy urządzeń przenośnych oferujących kompletne rozwiązanie sprzętowo-programowe na potrzeby profesjonalnego studia wymagającego przenośnego interfejsu, który po powrocie z plenerowej rejestracji może ponownie stać się sercem reżyserki. Ze względu na mnogość wejść i wyjść, pokładowy procesor DSP oraz synchronizację z zegarem word, Studio 192 Mobile marki PreSonus ma szansę sprostać postawionemu mu zadaniu. Czy tak będzie w rzeczywistości? Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi wnioskami powstałymi w trakcie intensywnego testu w różnych warunkach.

 

 

tekst

Arkadiusz Kowalski

Muzyka i Technologia

CAŁY TEKST TEGO ARTYKUŁU
można przeczytać w Magazynie
Muzyka i Technologia
12/ 2016
ZAMÓW


PRODUCENT: PreSonus - www.presonus.com

DYSTRYBUTOR: Audiostacja - www.audiostacja.pl

TESTY


PreSonus RML16AI i CS18AI

Jeśli gracie w zespole, który chce mieć dobry i wszechstronny system do realizacji odsłuchów w sali prób, nagrania demówki, realizacji nagłośnienia w klubie – to rozwiązanie jest w sam raz dla was. Jeśli prowadzicie małe domowe studio lub współpracujecie z kilkoma zespołami jako realizator – może to właśnie rozwiązanie dla was.

PreSonus Eris 66

Estetyka i design monitorów są naprawdę przemyślane, a wykonane dość precyzyjnie i z dobrych materiałów. Możliwość ustawienia zestawu w dwóch pozycjach oraz wykorzystanie wbudowanych filtrów umożliwiają jeszcze lepsze dostosowanie monitorów do warunków, w których pracujemy.

PreSonus Digimax DP88

Ciężko rozpisywać się nad zaletami urządzenia tak prostego. Od tego typu produktów wymagamy przede wszystkim intuicyjności – i tu mamy z nią do czynienia; wymagamy przetwarzania dźwięku na najwyższym poziomie w stosunku do ceny, jaką musimy zapłacić – i ten warunek też jest spełniony.

PreSonus Studio One 3

Ostatnimi laty portfolio producenta bardzo się rozszerzyło – producenci i realizatorzy znajdą tu wiele rozwiązań ułatwiających pracę. Jednym z nich jest najnowszy DAW o nazwie Studio One 3. Umożliwi on zarejestrowanie lub stworzenie śladów od podstaw, ich edycję, miks, a na zakończenie udostępni niezbędne narzędzia do sfinalizowania utworu i jego publikacji.

PreSonus Sceptre S8 + Temblor T10

Firma PreSonus w ciągu ostatnich kilku lat zrobiła ogromny progres w tabeli liderow producentow sprzętu studyjnego. Brakowało jednak w jej ofercie monitorow studyjnych z górnej połki, mogących zadowolić bardzo wymagających klientow. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, inżynierowie z Baton Rouge nie tylko sprostali wymaganiom, ale także znacznie podnieśli poprzeczkę konkurencji w tej połce cenowej.