Testy > Xone:43C
Google Analytics
190
UDOSTĘPNIJ:
Poleć znajomemu

TEST - Allen & Heath Xone:43C

Allen & Heath jest rozpoznawaną i szanowaną marką nie tylko wśród realizatorów, lecz również w kręgach DJ-skich. Dla tych drugich powstała seria urządzeń Xone oferująca najwyższą jakość w trakcie kreatywnego miksowania utworów. Najnowszym rozwiązaniem dla wodzirejów jest mikser Xone:43C, będący stacjonarnym mikserem umożliwiającym współpracę z Serato DJ.

 

Prezentowany mikser oferuje wszystko, co niezbędne w trakcie turntablistycznych występów: niezawodność, solidne wykonanie, kompatybilność z tłumikiem krzyżowym innoFader oraz płytami z kodem czasowym Serato, jak również z kontrolerami producenta Xone:K. To jednak nie wszystko. Czterokanałowy mikser oferuje ponadto szesnastokanałowy interfejs audio o studyjnej jakości przetwarzania oraz sekcję uznanych efektów X:FX, legendarnych filtrów Xone, a także muzykalną, trzyzakresową korekcję na każdym z kanałów oraz szereg wejść i wyjść audio.

 

 

tekst

Arkadiusz Kowalski

Muzyka i Technologia

CAŁY TEKST TEGO ARTYKUŁU
można przeczytać w Magazynie
Muzyka i Technologia
11/ 2016
ZAMÓW


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.

Allen & Heath Qu32 i AR2412

Taka konsoleta może być świetnym narzędziem np. do realizacji klubowej trasy zespołu: moduły I/O na scenie przyjmujące trzydzieści dwa kanały (AR2412 plus AR84 jako ekspander) i konsoleta Qu32 z podpiętym komputerem i programem DAW rejestrującym wszystkie ślady.

Allen & Heath ZED 6

Mogę z pełnym przekonaniem napisać, że ZED 6 to zgrabny i funkcjonalny mikser, który sprawdzi się w wielu niezbyt wymagających sytuacjach. Od tak małego urządzenia nie można wymagać niemożliwego, ale z zadań, do których został stworzony, wywiązuje się należycie i całkowicie spełnia oczekiwania.

Allen & Heath ZED Power 1000

Seria mikserów ZED marki Allen & Heath jest obecna na rynku od długiego czasu. Została doceniona przez realizatorów, ale brakowało w niej urządzenia typu wszystko w jednym. Zmieniło się to wraz z pojawieniem się modelu ZED Power 1000.