ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Czołowy magazyn rynku estradowego. Czasopismo skierowane przede wszystkim do specjalistów związanych z branżą muzyczno-rozrywkową: realizatorów dźwięku i oświetlenia, specjalistów technik scenicznych, organizatorów imprez plenerowych, agencji koncertowych, środowiska DJ-ów, LJ-ów i VJ-ów. Redaktorzy magazynu „Muzyka i Technologia” przybliżają kulisy najciekawszych polskich wydarzeń muzycznych, skupiając się przede wszystkim na ich stronie technicznej, prezentują także interesujące pod względem realizatorskim instalacje stałe w obiektach użyteczności publicznej. Na łamach magazynu publikowane są materiały o charakterze informacyjnym (dział „Porady i Wskazówki” oraz „Wiedza i Technologia”) oraz przeglądy sprzętów z dziedziny nagłośnienia, oświetlenia, laserów i multimediów.
 

ENGLISH

Magazine Muzyka i Technologia is the only one on Polish market which presents fully
subject of sound, lighting, multimedia, DJ equipment and staging technologies.
In Muzyka i Technologia you can find:
- the largest amount of equipment news,
- equipment reviews in live sound, lighting, Djing, Vjing and staging,
- technical reviews of evens, concerts, TV programs, festivals and others,
- presentations of fixed AV and lighting installations in theaters, clubs, disco and conference halls,
- technical tips and professional articles,
- interviews with Polish and foreign persons from stage trade form,
- free classified directory of stage, concert and event trade.

Muzyka i Technologia is a the moment the most popular magazine of staging technologies in Poland.
 

najnowszy numer

WIĘCEJ

KWIECIEŃ 2018 (150)

Oddajemy w Państwa ręce 150. numer miesięcznika „Muzyka i Technologia”. Nasz magazyn ukazuje się nieprzerwanie od listopada 2005 roku. Mamy nadzieję, że pozostaniecie Państwo z nami na kolejne lata.
Głównym tematem niniejszego wydania są kulisy realizacji koncertu zespołu TOTO, który 28 lutego gościł w krakowskiej TAURON Arenie w ramach tournée, celebrującego czterdziestolecie istnienia. Podczas tego wydarzenia nasza Redakcja miała przyjemność porozmawiać z Kenem Freemanem, realizatorem FOH zespołu, na temat dźwięku, sposobu miksowania, wykorzystywanych rozwiązań oraz o nowym systemie towarzyszącym zespołowi podczas europejskiej części trasy.
Legendarna grupa TOTO została założona w roku 1977 w Los Angeles przez klawiszowca Davida Paicha i perkusistę Jeffa Porcaro. Na koncie ma ponad czterdzieści
milionów sprzedanych płyt na całym świecie, sześć nagród Grammy oraz szereg znanych przebojów, między innymi takich jak „Hold The Line”, „Rosanna”, „Africa”
czy „Georgy Porgy”.
Wbrew dominującym obecnie trendom koncerty grupy nadal odbywają się w starym, dobrym stylu, co oznacza, że nie oprawa wizualna, ale przede wszystkim muzyka
jest podczas nich najważniejsza.