Google Analytics
157
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Xeos PixelBEAM
10-09-2012

Xeos PixelBEAMJak poinformowała firma Prolight, w polskiej dystrybucji pojawiło się najnowsze urządzenie marki Xeos – LED-owy efekt PixelBEAM.

 

 

Innowacyjny PixelBEAM przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych. Urządzenie ma osiem oczek LED w białym kolorze o mocy 3 W każde, tworzących w przestrzeni spektakularne wiązki światła. Jego inne ważne cechy to: możliwość obracania urządzenia w płaszczyźnie tilt, brak migotania w kamerze (flicker free) i mapowanie pikseli, co oznacza, że każda dioda może być sterowana indywidualnie. Oferuje też dimmer 0–100% oraz strobo 1–30 fps. W prostym trybie sterowania urządzenie zajmuje tylko dwa kanały DMX; może być również sterowane poprzez dziewięć kanałów DMX. Pracuje także w trybach auto, soundactive i program, ma wbudowanych pięć programów pracy.
PixelBEAM oferuje wszystkim projektantom oświetlenia niesamowitą swobodę tworzenia z jednoczesnym wpisaniem się w powszechnie obowiązujący trend efektów typu beam. Jest idealny do studiów TV, pokazów na żywo, eventów, na scenę, dla klubów i wszędzie tam, gdzie potrzeba unikalnych efektów w atrakcyjnej cenie.

 


www.prolight.com.pl
www.xeos.pl


PRODUCENT: Xeos

DYSTRYBUTOR: Liteshop - www.liteshop.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Xeos LED MatrixPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)