Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Showline SL BAR 720ZT
06-06-2017

Showline SL BAR 720ZT 

Jeśli poszukujemy belki LED cechującej się mocnym światłem, to Showline wchodzący w skład korporacji Philips ma dla nas interesującą propozycję.

 

W SL BAR 720ZT źródłem światła jest sześć LED-ów RGBW o zmiennej temperaturze barwowej (2700–6500 K). Belka oferuje szerokość wiązki między 5,5° a 38°, zakres ruchu w płaszczyźnie tilt wynoszący 220° oraz jasność na poziomie 5000 lumenów. Cechuje się niskim poborem mocy, który maksymalnie może wynieść 420 W, jak również nasyconymi, wyraźnymi kolorami. Jej montaż nie sprawi nam problemów, a wszystko to za sprawą dołączonych haków typu omega. Podobnie jest z konserwacją – demontowana przednia soczewka umożliwia szybkie czyszczenie optyki. Najnowsza belka od Showline sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających realizatorów oświetlenia.


PRODUCENT: Philips Showline - www.lighting.philips.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Philips Showline LedSpot 300

Praca z tą oprawą jest bardzo komfortowa i właściwie w ogólnym zarysie trudno znaleźć słabe punkty. Generuje mocny strumień światła przy poborze prądu rzędu 450 W.

Philips Showline SL Beam 300 FX i SL Beam 100

Oba urządzenia zasługują na uwagę, choć muszę jeszcze raz podkreślić, iż poza podobieństwami w zakresie software’u SL Beam 300 FX jest nieporównywalnie bogatszym urządzeniem. Należy jednak podkreślić, że obie głowice mają nieco inne przeznaczenie. Warto też wspomnieć, że Philips jako jeden z niewielu producentów podaje dokładny czas dla ruchu motoryki.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)