Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > SGM G-4 Wash-Beam
02-06-2017

SGM G-4 Wash-BeamNowa głowa oferuje wyjątkową jakość renderowania kolorów, a dzięki szczelnej obudowie możemy ją użyć w plenerze.

 

G-4 Wash-Beam jest niewielkich rozmiarów ruchomą głową o szczelności IP-65 wyposażoną w soczewkę Fresnela zapewniającą wąską wiązkę z wyraźnymi krawędziami. Pozwala generować podobne efekty jak soczewka Plano-Convex, eliminując jednocześnie rozpraszanie światła, bez wysokiego współczynnika kontrastu. Prezentowana oprawa zawiera diody czerwone, zielone, niebieskie, bursztynowe i w kolorze mięty, które zapewniają doskonałe mieszanie kolorów przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii. W zestawie znajdziemy również filtr dichroiczny dla barwy Congo Blue.

Oprawa oferuje nam zoom w przedziale 4,8–34°, a jej CRI jest większe niż 90. Możemy nią sterować zarówno za pomocą protokołów DMX i RDM. W jej wnętrzu znajdziemy również osuszacz powietrza, dzięki czemu G-4 Wash-Beam sprawdzi się nie tylko na świeżym powietrzu, lecz również w pomieszczeniach, pracując równocześnie z wytwornicami dymu. 


PRODUCENT: SGM - www.sgmlight.com

DYSTRYBUTOR: LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


SGM G-Spot

Imponująca moc (17 000 lumenów), spora średnica soczewek i źródło światła o mocy 850 W, skuteczny system chłodzenia tak dużego źródła światła i solidna obudowa wykonana z aluminium stali i plastiku PA 6.6. Głowica posiada także klasę IP65.

SGM Giotto 1500PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)