Google Analytics
116
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Robe VIVA CMY
12-07-2017

Robe VIVA CMY 

Jeśli od ruchomej głowy oczekujemy wyjątkowej jasności, białej wiązki z brakiem krawędzi  i pełnego systemu mieszania kolorów CMY, to Robe ma w swojej ofercie oprawę, która powinna nas zainteresować.

 

Robe VIVA CMY jest oprawą o eleganckiej stylizacji i niewielkiej wadze, z wieloma pokładowymi efektami. Ruchoma głowa, mimo że jest bardzo wydajna (23 100 lx @ 5 m / 9660 lm), nie zużywa zbyt wiele energii. Oparta została na źródle LED o mocy 350 W, które zapewnia wyraźną wiązkę światła. Oprawa bez najmniejszych problemów umożliwia realizatorom płynne przejścia kolorów – wyraźnych i ostrych – powstałych w systemie mieszania CMY lub dzięki tarczom kolorów, wspartych efektami powstałymi za sprawą statycznych tudzież obrotowych gobo. Zoom mieszczący się w zakresie od 9° do 40° pozwala generować wyjątkowe wizualizacje, które w połączeniu z potrójnym, obrotowym pryzmatem zadowolą jakością najbardziej wymagającą publiczność.


PRODUCENT: Robe - www.robe.cz

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Robe LEDBeam 1000

LEDBeam 1000 jest stosunkowo prostym i bardzo uniwersalnym urządzeniem, zdolnym zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na swoją szybkość, zakres zoomu i możliwość kontroli stref urządzenia pozwala osiągąć niesamowite efekty.

Robe Robin BMFL Blade

W przypadku skrótu BMFL możemy mówić o rozrastającej się rodzinie. W katalogu Robe możemy znaleźć BMFL Spot, Wash/ Wash FX, WashBeam oraz opisywany poniżej Blade. Przyjrzyjmy się dogłębnie kunsztowi inżynierii firmy Robe. Cała seria została oznaczona przedrostkiem, który oznacza nie mniej, nie więcej tylko Bright Multi-Functional Luminaire.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)