Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Prolights SunBlast 3000FC
05-09-2017

Prolights SunBlast 3000FC 

Na tegorocznej edycji Męskiego Grania miała miejsce światowa premiera urządzeń Prolights.

 

W trakcie koncertów po raz pierwszy na świecie zaprezentowane zostały następujące urządzenia marki Prolights: StarkBar 1000, Panorama IP AirBeam oraz SunBlast 3000FC. StarkBar 1000 to ledowa listwa z możliwością ruchu tilt. Źródłem światła jest osiemnaście niezależnie sterowanych diod RGBW o mocy 40 W każda. Kąt świecenia jest regulowany w zakresie 3–45 stopni. Panorama IP AirBeam to ruchoma głowa typu beam z IP65! Źródłem światła jest tu Osram Sirius 440, a w środku kryją się dwie tarcze gobo, dwie pryzmy (6f linearna, 16f cyrkularna) z możliwością użycia obu w tym samym czasie. Mieszanie kolorów odbywa się za pomocą systemu CMY umieszczonego na trzech tarczach.

SunBlast 3000FC to ledowe strobo IP65 z możliwością świecenia jako wash. Źródłem światła jest tysiąc siedemset dwadzieścia osiem diod LED RGBW o mocy 1 W każda, podzielonych na czterdzieści osiem niezależnie sterowanych sekcji. Oprócz tych urządzeń na tegorocznej odsłonie Męskiego Grania pracują jeszcze: Luma 1500, ArenaCob 4FC, Pixiewash, Stark 1000, Pixiebeam oraz Luma 700. 


PRODUCENT: Prolights - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Prolights Stark 1000

Stark 1000 ma na pokładzie dokładnie to, co trzeba, i właściwie nic ponadto. Bo i po co? Poza tym jest to jedna z tych głowic, którą trzeba zobaczyć w akcji. Żaden tekst ani zdjęcia, ani nawet film reklamowy nie oddadzą tego wrażenia, jakie można uzyskać po kilku godzinach pracy z tymi urządzeniami.

Prolights Luma 1500 SP/SH

Bez dwóch zdań – to kawał porządnej maszyny i przy tym dobrze przemyślanej. Mocnej, jasnej i skonstruowanej tak, że i bój na polu rentalowym jej nie straszny. To ważne, bo możemy pisać sobie na łamach prasy o produktach mających podobne funkcje i być może tańszych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)