Google Analytics
94
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Prolights STARKBAR
26-05-2017

Prolights STARKBAR 

W ofercie Prolights znajdziemy belkę pozwalającą stworzyć efektowne ściany świetlne w trakcie przedstawień i koncertów.

 

Belka STARKBAR została oparta na osiemnastu LED-ach RGBW Ostar marki Osram. Każdym z pikseli możemy sterować indywidualnie. Oprawa oferuje zakres zoomu w przedziale od 3° do 45°, ruch w płaszczyźnie tilt wynoszący 265° z precyzją 16 bit, jasność na poziomie 23500 lux przy wiązce o szerokości 3° oraz 5400 lux przy 45°. Pojedynczy LED ma moc 40 W, a żywotność została oszacowana na ponad 50 000 godzin. STARKBAR oddaje nam do dyspozycji wirtualną tarczę kolorów z presetami, umożliwia miksowanie kolorów RGBW/FC. Na jego pokładzie znajdziemy również zaprogramowane przez producenta, dynamiczne i statyczne, wzorce pikseli, możliwość wyboru statycznego koloru i jego manualne dostosowanie. Elektroniczny dimmer oferuje płynne ściemnianie (0 do 100%), a stroboskop/shutter, także elektroniczny, pracuje w zakresie 1–25 Hz.

Belka została wyposażona dodatkowo w funkcję automatycznego powrotu do ustalonej pozycji, po przypadkowym przesunięciu. Możemy nią sterować za pomocą protokołu DMX, w tym bezprzewodowo, dzięki znajdującemu się w zestawie odbiornikowi lub używając Art-Net, RDM tudzież bezpośrednio, posługując się przypisanymi przyciskami i ekranem LCD.


PRODUCENT: Prolights - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Prolights Stark 1000

Stark 1000 ma na pokładzie dokładnie to, co trzeba, i właściwie nic ponadto. Bo i po co? Poza tym jest to jedna z tych głowic, którą trzeba zobaczyć w akcji. Żaden tekst ani zdjęcia, ani nawet film reklamowy nie oddadzą tego wrażenia, jakie można uzyskać po kilku godzinach pracy z tymi urządzeniami.

Prolights Luma 1500 SP/SH

Bez dwóch zdań – to kawał porządnej maszyny i przy tym dobrze przemyślanej. Mocnej, jasnej i skonstruowanej tak, że i bój na polu rentalowym jej nie straszny. To ważne, bo możemy pisać sobie na łamach prasy o produktach mających podobne funkcje i być może tańszych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)