Google Analytics
62
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Prolights PANORAMA IP1400
04-05-2017

Prolights PANORAMA IP1400 

Głowice umożliwiające pracę wewnątrz, jak i na zewnątrz są pożądanymi urządzeniami. Włoski Prolights zaprezentował sprzęt mogący sprostać wielu naszym oczekiwaniom.

 

Panorama IP1400 jest ruchomą głową przeznaczoną do pracy wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu, dzięki szczelności IP65. Oprawa została oparta na źródle Lok-it! HTI marki Osram o mocy 1400 W. Cechuje się temperaturą barwową 6300 K, CRI większym niż 90 Ra, jak również jasnością na poziomie 40 000 lm. Zakres zmotoryzowanego, liniowego zoom to 4–60°. Soczewka ma średnicę 180 mm. Panorama IP1400 oferuje system mieszania kolorów CMY z filtrem CTO (2700–6000 K) i tarczę kolorów z siedmioma diachronicznymi filtrami, jak również tarczę animacji, precyzyjny shutter, sześć obrotowych gobo i siedem stałych, obrotowy, trójpłaszczyznowy pryzmat, efekt frost i irys oraz stroboskop.

 

 

Panorama IP1400 porusza się z precyzją 16 bit, gdzie ruch w płaszczyźnie pan to 540°, a w tilt 260°. Oprawą możemy sterować za pomocą protokołu DMX512 (również bezprzewodowo), RDM i Art-Net. Alternatywnie ustawień możemy dokonać z poziomu przycisków funkcyjnych wspartych kolorowym wyświetlaczem LCD. W przyszłości głowica może zostać zaktualizowana przez interfejs USB-DMX.


PRODUCENT: Prolights - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Prolights Stark 1000

Stark 1000 ma na pokładzie dokładnie to, co trzeba, i właściwie nic ponadto. Bo i po co? Poza tym jest to jedna z tych głowic, którą trzeba zobaczyć w akcji. Żaden tekst ani zdjęcia, ani nawet film reklamowy nie oddadzą tego wrażenia, jakie można uzyskać po kilku godzinach pracy z tymi urządzeniami.

Prolights Luma 1500 SP/SH

Bez dwóch zdań – to kawał porządnej maszyny i przy tym dobrze przemyślanej. Mocnej, jasnej i skonstruowanej tak, że i bój na polu rentalowym jej nie straszny. To ważne, bo możemy pisać sobie na łamach prasy o produktach mających podobne funkcje i być może tańszych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)